1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

  • Цех металозварювання
  • Фарбувальну камеру
  • Приміщення для різки
  • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

01

Виготовлення професійних барних стійок для ресторанів та барів

Барні стійки є тими позиціями, що повинні виготовлятися виключно під замовлення. Як виробники професійних барних стійок, ми розуміємо що кожне приміщення ресторану має унікальне планування та габарити. Крім того,серйозний заклад найчастіше має власну індивідуальну концепцію, та стиль, а це вже передбачає індивідуальне замовлення меблів.

З цієї причини, кожний наш проект ми виконуємо окремо, з урахуванням вимог кожного окремого замовника.

При роботі над проектом ми індивідуально підбираємо потрібні матеріали. Якщо спеціфікація, що надана архітектором не передбачає переліку конкретних матеріалів, або якщо надані тільки візуалізації майбутнього інтер’єру, наша компанія зможе запропонувати матеріали, що максимально відповідають кінцевому результату.

02

Виготовлення дроверів, стійок для хостес та адміністраторів

Окрім барних стійок, для ресторанів ми виготовляємо дровери, рішення для хостес/адміністраторів, стінові панелі. Наші робітники мають багатий досвід виготовлення меблів даного класу. Ми здебільшого віддаємо перевагу комплексним рішенням, але якщо вашому закладу потрібна лише одна позиція для хостес, ми також розглянемо це замовлення.

Можливості нашого виробництва

Виробничій комплекс нашої компанії має в своєму розпорядженні декілька цехів за різними напрямками діяльності. Дякуючи цьому, ми маємо можливість виконувати проекти, та виготовляти конструкції різного рівня складності. Важливо і те, що об’єм замовлення рідко має прямий вплив на термін його виконання. Виробничих потужностей Woodstock достатньо для повного оснащення закладу необхідними меблями.

Окрім столярного цеху по дереву, Woodstock має в своєму розпорядженні цех металозварювання. Це даже можливість виготовляти окремі елементі конструкцій, а також, при необхідності, виготовити металевий каркас.

Наявність професійної камери для фарбування дозволяє самостійно проводити роботи по фарбуванню фасадів. Порізка, кромкування також виконується на потужностях Woodstock.

Для початку безпосередньо виробничих робіт, нам потрібно провести виміри приміщення. Оскільки всі замовлення виконуються «під ключ» наші співробітники завжди виконують виміри, для розуміння процесу та можливих складностей при монтажу виробу на об’єкті замовника.

Важливо: всі необхідні обміри приміщення проводяться «на чистову», після завершення всіх будівельних та ремонтних робіт.

03

Стінові панелі, та барні експозиції

Такі позиції як стінові панелі, або внутрішні вітрини виготовляються з жорсткою прив’язкою до розмірів приміщення та всім його особливостям. Кожна ніша, що присутня в стіні, впливає на технологію виготовлення та монтажу. Навіть якщо стіна гладка, потрібен первинний обмір для розробки концепту та конструктивна частина майбутньої панелі. Полиці для алкоголя, та бокалотримачі кріпляться наприкінці роботи на стадії монтажу. Наша компанія може запропонувати багато варіантів матеріалу для конструкцій даного типу. Проектуючи стінову панель, або внутрішню вітрину для алкоголю, ми завжди пропонуємо варіанти, що максимально відповідають існуючий концепції закладу.

Зв'язатися з нами