1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Матеріали

1

Можемо запропонувати великий вибір кухонних стільниць, в залежності від бюджету:

 • Arpa (ДСП)
 • Triston (штучний камінь)
 • Samsung (штучний камінь)
 • Кварцит
 • Граніт
 • Дерево (дуб, ясен, бук, і т.д.)

2

Працюємо з різними виробниками фурнітури. Використовуємо найбільш надійні розсувні системи для шаф-купе і підйомні механізми для кухонь.

Надійність і довговічність продукції - це основні принципи нашої роботи. Використання направляючих і петель європейських виробників Blum, Hettich, Hafele - дозволяє нам створювати меблі, які прослужать довго.

3

Широкий асортимент можливих для виготовлення фасадів матеріалів, дозволяє досягти практично будь-якого візуального ефекту. Завдяки цьому, реалізовуємо вироби в точній відповідності з дизайнерським концептом. Для фасадів використовуємо:

 • МДФ фарбований (різні типи фарбування – мат, полумат, глянець, металік)
 • ДСП Cleaf
 • ДСП Kaindl
 • Масив дубу, ясеню (також, з тонуванням)
 • Шпон
 • Панелі HPL
 • Скло

Вартість
і умови

1

Вартість завжди розраховується індивідуально, оскільки залежить від багатьох факторів:

 1. Матеріали
 2. Тип фурнітури
 3. Особливості конструктиву

З цієї причини кожен новий проект прораховується окремо.

2

Спочатку ми пропонуємо провести попередній розрахунок вартості виходячи з наданого дизайн-проекту (якщо він є). Після цього наші фахівці виїдуть на об'єкт, проведуть необхідні виміри приміщення. Після проведення обмірів, а також після узгодження матеріалів, називаємо остаточну вартість, підписуємо договір.

3

Якщо у вас нестандартне планування квартири, наш технолог розробить конструктивне рішення таким чином, щоб отримати результат, що враховує особливості форми, та габарити приміщення. Нестандартні рішення це наша спеціалізація.

Ми не робимо меблі "на конвеєрі". Зараз український меблевий ринок перенасичений виробниками, що виготовляють серійні меблі. У цій ситуації ми віддаємо перевагу індивідуальній роботі. Індивідуальна робота дозволяє домогтися потрібного результату, і виготовити меблі для приміщень практично будь-яких габаритів і планувань. Саме меблі, виготовлені таким способом, можуть ідеально відобразити індивідуальність замовника, одночасно відповідаючи всім його вимогам по функціональності.

Великий досвід у виготовленні меблів нестандартних розмірів дозволяє нам знаходити рішення в найскладніших ситуаціях. У роботі над проектом ми завжди намагаємося отримати максимальну функціональність меблів, при збереженні корисної площі. Направляючі прихованого монтажу дозволяють надати висувним шухлядам на кухні більш естетичний вигляд. А підйомні механізми Aventos дозволять вам отримати легкий доступ до верхніх полиць. Розуміючи особливості кожного виду фурнітури, ми виготовляємо меблі, які будуть комфортними і практичними.

Наша компанія співпрацює з дизайнерами інтер'єру і архітекторами. Можемо запропонувати оптимальні умови реалізації вашого дизайн проекту. Все, що нам необхідно отримати для попереднього прорахунку, вартості це:

 1. Розгортки стін
 2. Специфікація матеріалів
 3. Пакет візуалізацій (щоб розуміти, якого кінцевого ефекту необхідно домогтися)
alt
Зв'язатися з нами