1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

01

Виробництво професійних меблів для номерного фонду

Номерний фонд готелю повинен бути укомплектований всіма необхідними видами меблів. У номерах класу "Стандарт", повинні бути присутніми ліжка, приліжкові тумби, крісла та журнальні столики. Але в "люксі" часто передбачений робочий кабінет. А кухонний гарнітур нерідко зустрічається в "Апартаментах". Займаючись виробництвом широкого переліку рішень, ми комплектуємо готельні номери будь-якої категорії. Виробничі потужності нашої компанії, дозволяють повністю закривати потребу номерного фонду готелю в необхідних позиціях.

Продукція, що виготовляється для готельного бізнесу, повинна мати достатні показники міцності і зносостійкості. Тому ми використовуємо тільки перевірені матеріали. Для житлових номерів готелів ми виготовляємо наступні позиції:

 1. Ліжка
 2. Приліжкові тумби
 3. Комоди
 4. Журнальні столики
 5. Шкафи купе (гардеробні для люксів)
 6. Кухни

Також, можливе виготовлення стінових панелей.

02

Виготовлення стійок рецепції для готелю

Крім рішень для номерного фонду, ми виготовляємо також торгові / технологічні меблі. Стійка рецепції в готелі є часто великогабаритною конструкцією. Наша компанія може запропонувати виготовлення стійки рецепції під ключ. Робота поділяється на три технологічних етапи:

 1. Проектування конструктивної частини
 2. Виготовлення стійки
 3. Доставка і монтаж рецепції безпосередньо на об'єкті

Перед виготовленням даної конструкції, нам необхідно провести обміри приміщення.

Для виготовлення рецепції наша компанія використовує широкий спектр матеріалів. Залежно від того, якого візуального результату потрібно досягти, це можуть бути:

 1. Дерево (масив, або шпон)
 2. ДСП Cleaf (Kaindl, Egger)
 3. Фанера
 4. Штучний камінь (акрил)
 5. Натуральний камінь (кварц, граніт)

Ми завжди пропонуємо замовнику кілька шляхів реалізації даного об'єкта.

Також виготовляємо меблі для лобі

03

Меблі для конференц-залів

Практично в кожному великому готелі є облаштована конференц-зала. Більш того, наявність конференц-зали є одним з критеріїв присвоєння зірок готелям. Облаштування даного приміщення дозволяє готелю обслуговувати проведення форумів, бізнес-зустрічей, і різних конференцій.
Розуміючи важливість конференц-зали для будь-якого готелю, ми відкрили виробництво меблів для даного типу приміщень. В рамках зазначеного напрямку, ми виготовляємо:

 • Столи нестандартних габаритів
 • Стелажі і шафи для зберігання документів
 • Трибуни спікерів

Для виготовлення рішень для конференц-залів ми переважно використовуємо наступні матеріали:

 • ДСП Cleaf (Kaindl, Egger)
 • Фанеру, фарбований МДФ
 • Масив дуба / ясеню

Якщо в специфікації передбачені інші матеріали, ми розглянемо альтернативні варіанти.

Як ми працюємо, порядок дій при укладанні договору

Спочатку ми узгодимо перелік позицій, необхідних для комплектації номерного фонду. Додатково ми проаналізуємо дизайн-проект, допоможемо вибрати, які матеріали будуть використані в роботі над проектом.

Після попереднього прорахунку вартості, йде узгодження всіх окремих деталей замовлення.

На даному етапі нашим головним завданням є підбір матеріалів, що дозволяють отримати результат візуально ідентичний проекту. Якщо ж матеріали вже вказані в специфікації до проекту, ми починаємо попередній прорахунок вартості.

Коли замовлення остаточно сформовано, і весь обсяг робіт відомий, ми робимо точний розрахунок вартості, обговорюємо терміни виконання і підписуємо договір

Зв'язатися з нами