1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

  • Цех металозварювання
  • Фарбувальну камеру
  • Приміщення для різки
  • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Облаштування конференц-залів

У багатьох закладах сфери HoReCa приділяється увага проведенню різних заходів. Це цілком логічно – проведення конференції, презентації або корпоративу дозволяє закладу за вечір отримати дохід, який можна порівняти з доходом за п'ять-шість днів роботи. Як наслідок, майже в кожному готелі існує конференц-зал. У ресторанах відповідно представлені банкетні майданчики, легко можуть бути устатковані під корпоратив, або проведення презентації. Дані приміщення вимагають детального опрацювання аналогічно основним залам для відвідувачів. Говорячи про особливості відкриття конференц-залів, слід підкреслити – їх призначення в готелях і ресторанах помітно відрізняється.

Меблі для VIP-залів в ресторані

У багатьох ресторанах є VIP-зали для гостей, бажаючих відпочити подалі від шуму загальної зали і сторонніх очей. Оренда VIP-залу зазвичай оплачується погодинно, незалежно від суми замовлення. Проте, відвідувачі замовляють оренду VIP-залу. Зазвичай це кімната невеликих розмірів, що облаштована за класом вище за інші площі закладу. Розрахована дана кімната переважно на 2-5 відвідувачів. Але її облаштування, часто, нагадує облаштування окремої зали з властивою їй яскраво вираженою індивідуальністю. Замовляючи ресторанні меблі для VIP-зали, слід пам'ятати, що ця кімната нерідко відрізняється від загальної концепції ресторану. У чому полягають основні відмінності?

Як підбираються меблі для невеликого кафе?

Не секрет, що ресторани існують різних категорій. У ресторанному бізнесі частіше виділяють заклади середнього класу, елітні ресторани, і невеликі демократичні кафе. Але в даному випадку, влучний вислів, що розмір не має значення. І якщо заклад маленький, не можна будувати гіпотези про невисокий рівень цін. Хоча, в більшості випадків, ціни закладів даного типу дійсно нижче цін ресторану преміум сегменту, але обумовлена дана тенденція об'єктивними факторами – площа невеликого кафе істотно менше, а значить, щомісячні витрати на оплату електроенергії, водопостачання, інших комунальних послуг помітно нижче. Не кажучи вже про відсутність необхідності платити зарплату безлічі офіціантів, адміністраторів залу, хостес.

Відкриваючи ресторан, які меблі обрати?

У кожному ресторані приділяється увага інтер'єру. Інтер'єр ресторану, як і обслуговування в ньому, є одним з головних ціноутворюючих факторів. Тому при відкритті ресторану, найчастіше запрошуються професійні дизайн-студії, які займаються розробкою інтер'єру майбутнього закладу. Але в тому, що стосується інтер'єру, одним з найбільш важливих факторів є меблі.
Не є таємницею, що меблі найкраще замовляти в стилі всього закладу. Звичайно, не завжди можна знайти постачальника потрібних меблів, тому оптимальним рішенням буде звернутися в компанію, основним профілем діяльності якої є виготовлення меблів на замовлення. Звичайно, це буде коштувати дорожче за серійні меблі, що зійшли з конвеєра на заводі. Але переваги замовних меблів занадто великі, щоб відмовлятися від такого рішення. По суті, це кілька основних пунктів:

Барна стійка - детальний розбір

Барна стійка в більшості ресторанів, нічних клубів або пабів, є одним з основних чинників, що формують імідж закладу. Вже дуже багато сказано про те, як важливо, щоб барна стійка була стильною, щоб її дизайн відповідав загальному стилю закладу. Але разом з тим, барна стійка має і важливу практичну сторона. І якщо говорити про якість обслуговування в ресторані, то за барною стійкою всі можливі недоліки будуть видні особливо сильно. Тому проектувати барну стійку необхідно з урахуванням всієї функціонального навантаження, яку вона буде нести.

Сигарний клуб - нестандартний заклад

В Україні зараз небагато сигарних клубів. Проте, ще кілька років тому їх було відчутно більше, і на думку багатьох аналітиків, ринок HoReCa найближчим часом буде знову розвиватися в даному напрямку. Звичайно, зважаючи на свою специфіку, сигарні клуби в будь-якому випадку будуть значно менш поширені, ніж ресторани або готелі. Проте, при відкритті такого закладу, замовленню меблів теж потрібно приділити чимало уваги. Авжеж при цьому потрібно враховувати специфіку закладу. Сигарний клуб досить сильно відрізняється від інших закладів сегменту HoReCa. І для того, щоб розуміти, які меблі в сигарний клуб може знадобитися, потрібно визначитися з тим, які саме відмінні риси притаманні цьому типу закладу.

М'які меблі в HoReCa

Майже кожен заклад не обходиться без м'яких меблів. Сьогодні цей різновид меблів можна зустріти як в ресторанах середнього класу, так і в елітних закладах, і навіть в демократичних пабах. Не кажучи вже про те, що в багатьох готелях, в лобі барах присутні крісла і дивани підвищеної комфортності. Але не кожен диван буде доречний в будь-якому з цих закладів. Отже, що потрібно знати, замовляючи м’які меблі в лаунж-бар або ресторан?

Що таке дизайнерські меблі?

Гарні меблі здавна цінувалися. Кожен, хто обставляє свій будинок, намагається купити меблі, по-перше, які добре організують робочий простір, по-друге, що мають гарний дизайн, стильні, надійні. Може скластися враження, що ідеалу не існує. Або меблювання кімнати надійне і якісне, або стильне і красиве. Насправді це помилка. Дизайнерські меблі цілком можуть поєднувати всі необхідні якості.

Як відкриваються елітні ресторани

У сегменті HoReCa ресторани бувають різних цінових категорій. І кажучи про ресторанних меблів, безумовно, її якість часто відповідає рівню самого закладу. Ресторани середнього цінового сегмента, що переважають на ринку, переважно, обставляють зали хорошою надійної меблями серійного виробництва. Але в ресторанах преміум класу справа йде трохи інакше. Тут важливо абсолютно все – від детально продуманого інтер'єру залу, до уніформи офіціантів, оформлення меню. Безумовно, меблям, як суттєвій складовій інтер'єру, приділяється чимала увага.

Меблі для готелю

У більшості випадків, меблі для номерів готелю виготовляється під замовлення. Звичайно, це залежить від категорії готелю, але як показує практика, ставити в номерах стандартні меблі можуть хіба що готелі класу дві зірки і нижче. Навіть тризіркові невеликі готелі, оснащені меблями, яка була виготовлена за індивідуальним замовленням. Не кажучи вже про великі чотири- і п'ятизіркові готелі, що належать до відомих міжнародних мереж (наприклад, Radisson, Hyatt, Intercontinental або Ritz).

Як підбираються меблі для готелю?

Коли мова заходить про повне забезпечення всього номерного фонду готелю необхідними меблями, дана задача нерідко містить багато складностей, які спочатку були не помітні. Звичайно, якщо готель знаходиться під управлінням великого міжнародного оператора, що має весь необхідний адмін-ресурс, великих складнощів дана задача не складе. Досвід в управлінні готелем грає велику роль в прогнозуванні найбільш ймовірних складнощів заздалегідь. Меблювання всіх номерів готелю складається з декількох ключових завдань.

Особливості меблів для нічних клубів

Нічний клуб має особливості, що істотно відрізняють його від ресторанів, барів. Тут часто, представлені розваги, характерні безпосередньо для даного місця – дискотека, караоке. Разом з тим, з огляду на специфіку даного закладу, меблі для нічного клубу суттєво відрізняються від меблів для інших закладів HoReCa сегмента. Відмінності можуть бути найрізноманітніші, але в першу чергу вони стосуються дизайну.

Якими меблями облаштовують паби?

Сегмент HoReCa включає в себе ряд різних закладів – ресторани, готелі, нічні клуби, бари, закусочні. Одним з найбільш популярних місць такого роду є паб. Маючи чітко виражену концепцію, даний заклад помітно відрізняється, перш за все тим, що в пабі неможливо відійти від загальноприйнятого формату. Паб – заклад суто пивне, що накладає певні обмеження. Меню сучасних пабів конкуруючи нерідко різноманітністю страв з меню ресторанів, сформовано відповідно до специфіки, концепції закладу. Те ж стосується і меблювання приміщення. У будь-якому пабі панує певна атмосфера, сформована найчастіше внутрішньою обстановкою приміщення. Спробуємо розібратися в найбільш важливих аспектах вибору меблевих виробів для пабів.

Чому меблі в ресторані важливі

Кожен керівник ресторану хоче, щоб його заклад приносив гарний прибуток. Але для того, щоб заклад був популярним серед своєї цільової аудиторії, потрібно щоб ціни в меню відповідали якості сервісу. І тут слід розуміти, що є два основних шляхи, по яких можна піти.

Меблі преміум класу, які вони?

Коли мова заходить про меблі преміум класу, багато хто вважає, що це меблі, яка виготовляється виключно вручну, з використанням дерева цінних порід. Якщо з другою частиною твердження ще можна погодитися, то перша частина, насправді не є непорушною істиною. Меблі, що виготовляються під замовлення, з урахуванням всіх вимог замовника, і нерідко по персональному дизайн-проекту, часто виготовляється одноразово, не маючи при цьому серійного рішення. Ручна робота досить дорога, а ті, хто може дозволити собі придбання меблів такого класу, як правило, звикли рахувати гроші. Втім, справедливості заради, слід зазначити, що окремі елементи таких меблів як раз можуть бути результатом ручної роботи. Але це скоріше, мова про окремі елементи декору або обробки. Основний же корпус, частіше виготовляється стандартно, і відрізняється від звичайних меблів в першу чергу, високоякісним натуральним матеріалом, і ексклюзивним виконанням в плані дизайну.

Якою повинна бути стійка реєстрації в готелі?

У кожному готелі є стійка реєстрації. Рецепція, це перше, що бачить кожен відвідувач готелю, тому багато в чому можна сказати, що хороший готель починається з рецепції. Особливістю даного елементу інтер'єру є те, що для будь-якого холу – чи то маленький заклад, або великий п'ятизірковий готель – стійка реєстрації повинна бути зроблена під замовлення. Для цього є кілька вагомих причин.

Стійки рецепції в HoReCa

Стійки рецепції стоять майже в усіх громадських приміщеннях. Звичайно, не завжди вони виконують однакові функції – не можна порівнювати цільове призначення стійки реєстрації гостей у великому готелі, і стійки ресепшн в офісі. Тим не менш, рецепція є досить поширеним елементом сучасного великого холу. У закладах сегменту HoReCa, стійки рецепції використовуються досить часто. Правда, існують заклади, де вони зустрічаються завжди, і де є скоріше рідкісним винятком з правил.

Роль стійки рецепції в готелі

У готелі стійка ресепшн є одним з головних іміджевих атрибутів. Входячи в готель, перше, що кидається в очі кожному гостю – це саме стійка реєстрації. І навіть якщо, здається, що її сприймають як само собою зрозуміле, насправді, підсвідомо, в цей момент складається перше враження про готель. Можна провести своєрідну аналогію – так само, як при першому знайомстві, звертається увага на взуття людини, тут, звертається увага на стійку ресепшн. Але окрім іміджевої ролі, стійка ресепшн ще має ще й чимале функціональне призначення. Яку практичну роль вона виконує в готелі?

Організація літньої тераси в ресторані

У багатьох ресторанах підготовку до літа починають навесні або наприкінці зими. На період теплої пори року в ресторанах передбачена літня тераса. Не секрет: влітку можливість випити кави, пообідати на свіжому повітрі часто привертає більше відвідувачів, ніж добре обставлений закритий зал. Нерідко досвідчені ресторатори, відкриваючи заклад, спочатку підбирають місце, що має можливість облаштування літнього майданчика під відкритим небом. Дане місце, безумовно, аналогічно решті закладу потребує хорошої меблювання. Але на відміну від закритого приміщення, меблі для літньої тераси повинні мати певні характеристики.

Які бувають барні стійки

Практично не існує ресторану, пабу чи нічного клубу, в якому не було б бару і барної стійки. Будь-який заклад - від недорогого фастфуду, до елітного ресторану, і стриптиз-клубу - має свій бар, і відповідно, барну стійку. Біля стійки, майже кожен день, як правило, знаходяться декілька відвідувачів. В цілому, в більшості випадків, барна стійка є своєрідною візитною карткою, обличчям закладу. Навіть якщо в ресторані великий зал, і гість йде в конкретному напрямку певного столу, барна стійка притягує його увагу, і навіть підсвідомо формує імідж закладу.

Зв'язатися з нами