1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Меблі для VIP-залів в ресторані

У багатьох ресторанах є VIP-зали для гостей, бажаючих відпочити подалі від шуму загальної зали і сторонніх очей. Оренда VIP-залу зазвичай оплачується погодинно, незалежно від суми замовлення. Проте, відвідувачі замовляють оренду VIP-залу. Зазвичай це кімната невеликих розмірів, що облаштована за класом вище за інші площі закладу. Розрахована дана кімната переважно на 2-5 відвідувачів. Але її облаштування, часто, нагадує облаштування окремої зали з властивою їй яскраво вираженою індивідуальністю. Замовляючи ресторанні меблі для VIP-зали, слід пам'ятати, що ця кімната нерідко відрізняється від загальної концепції ресторану. У чому полягають основні відмінності?

 1. Значення VIP-кімнати для ресторану
 2. Меблі для VIP-кімнат
 3. Що використовується в оформленні інтер'єру

Значення VIP-кімнати для ресторану

У VIP-кімнатах обстановка повинна істотно відрізнятися від загального інтер'єру закладу. Ресторан, що відноситься до закладів середньої цінової категорії, використовуючи в назві зали абревіатуру VIP, передбачає там відповідний клас інтер'єру. Тому меблеві вироби, що виготовляються для таких кімнат, повинні відповідати високому класу в контексті дизайну, якості виконання. Зокрема, слід зазначити: меблі для VIP-зали ресторану нерідко виготовляються з масиву дерева, навіть якщо інші приміщення закладу облаштовані меблями класом нижче.

Готовність рестораторів до подібних інвестицій легко пояснюється. Найчастіше ці приміщення стоять порожні, але замовлення на один вечір може принести чималий прибуток. Спочатку подивимося, наскільки часто замовляється VIP-кімната в ресторанах. В середньому це близько одного-двох замовлень на тиждень. При появі замовлення, в 90% випадків це компанія з 4-5 чоловік. Такі клієнти, часто, готові витрачати і витрачають багато. Говорячи про замовлення закоханою парою зали для романтичної вечері в спокійній, тихій обстановці, сума чека за вечерю в вишуканій атмосфері часто перевищує середній чек закладу на 40-45%. Отже, дане невелике приміщення може приносити відчутний прибуток, навіть з огляду на відносно рідкісну його затребуваність.

VIP-кімната нерідко допомагає збільшити прибутковість закладу

Далі дивимося на площу даного приміщення. У переважній більшості випадків, VIP-зал є невеликою кімнатою. Частка регулярних витрат на утримання (оплата опалення, електроенергії) займає менше 5% загальної суми витрат в ресторані. Відповідно, рішення відкрити в ресторані VIP-залу є непоганим способом збільшити прибутковість закладу. Безумовно, необхідно вкласти чимало грошей в інтер'єр і облаштування даного приміщення. Це є найсильнішим чинником у прийнятті рішення. Потрібно пам'ятати: VIP-зал повинен виглядати, як мінімум, не гірше іншого закладу. А по можливості повинен перевершувати його в оздобленні та стилі інтер'єру. Зате реалізувавши даний проект на вищому рівні, можна сміливо очікувати, що прибуток, що принесений даною невеликою кімнатою, легко перекриє недостачу відвідувачів під час сезонних спадів клієнтської активності. У ресторанах, що мають необхідні площі, нерідко відкривають 2-3 VIP-залу одночасно.

Меблі для VIP-кімнат

VIP-кімнати нерідко оснащуються дизайнерськими меблями, всупереч тенденції рідкісного використання в сфері HoReCa дизайнерських ексклюзивних рішень. Говорячи про всілякі м'які меблі, вони нерідко мають вельветову або оксамитову оббивку. У загальних приміщеннях ресторану подібне є рідкістю зважаючи на складність догляду за даним матеріалом. Будь-який виробник ресторанних меблів легко реалізує дизайн проект в меблевих рішеннях. Тому відкриваючи VIP-зали, на стадії планування запрошуються дизайнери інтер'єрів, які розробляють стильний зовнішній вигляд даного приміщення.

Які меблі є найбільш часто замовляються, залежить від концепції самого приміщення. В кімнату невеликої площі доцільно поставити по периметру уздовж стіни П-подібний диван з м'якими подушками, розмістивши в центрі великий стіл. Площа, що дозволяє зробити велике приміщення, часто облаштовується певними предметами декору – картинами, світильниками, тощо. Предмети декору часто легко замовити у виробника меблів, задіяного в меблювання VIP-кімнати. Звичайно, якщо передбачається виготовлення під замовлення, а не купівля вже готових рішень. Втім, для VIP-зали бажано, щоб всі меблі і декор виготовлялися виключно за індивідуальним проектом. У ціноутворенні м'яких меблів найбільш значимими факторами найчастіше є її наповнювач і оббивний матеріал. Матеріалом оббивки м'яких диванів в даному випадку можуть служити:

 • Оксамит
 • Вельвет
 • Жакард

Зрозуміло, що диван, виготовлений з використанням перерахованих вище матеріалів, стане досить дорогим. З цієї причини дивани преміум класу рідко зустрічаються в загальному залі ресторану – такі позиції замовляються переважно для VIP-кімнат (або закладів класу Luxury)..

Корпусні меблі в залежності від стилю приміщення можуть мати різьблені елементи, патину (в разі неокласики), або можуть виготовлятися з матеріалів рівня ДСП Cleaf (для інтер'єру в стилі модерн). Приміщення такого типу передбачає витончену деталізованість інтер'єру. Зокрема, оформлюючи залу в стилі «англійський кабінет», замовляється книжкова шафа, секретер, декоративні комоди. Для зали в футуристичному стилі, актуально виготовлення настінних елементів, гладкою зігнутої форми, а вищезгадані комоди, виготовляються часто з розробок дизайнерів відповідного профілю.

Корпусні меблі, що призначені для даної зали, часто виготовляються з масиву деревини. Нерідко зустрічаються і досить дорогі породи:

 • Каліфорнійський дуб
 • Горіх
 • Черешня
 • Корінь горіха

Правда, корінь горіха зважаючи на виняткову дорожнечу, використовується переважно в якості декору окремих меблевих елементів.

Що використовується в оформленні інтер'єру?

Як вже говорилося раніше, в облаштуванні VIP-залу, крім меблювання важливі також елементи інтер'єру. Нерідко для створення комплексного дизайну інтер'єру, керуючі ресторанів користуються допомогою професійних дизайнерів. Для отримання якісного результату, важливо домогтися ідеального поєднання деталей. Отже, на етапі проектування, крім меблювання, чимала увага приділяється таким елементам інтер'єру, як:

 • Світильники
 • Підлогове покриття
 • Вази
 • Картини на стінах
 • Штори
 • Кімнатні рослини
 • Статуетки

Разом з тим, настінні годинники в VIP-кімнатах, з відомих причин практично не використовуються.

В цілому, приділивши необхідну увагу відкриттю VIP-залу, заклад отримує ефективний інструмент підтримки та збільшення прибутку. В силу габаритів приміщення, відсутня необхідність купувати барну стійку, відсутня необхідність ставити туди серйозну аудіотехніку як в загальному залі (в більшості випадків досить непоганого музичного центру). Необхідно просто приділити увагу і вкласти кошти безпосередньо в інтер'єр кімнати. І це нововведення з великою ймовірністю стане успішним.

Зв'язатися з нами