1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Які бувають барні стійки

Практично не існує ресторану, пабу чи нічного клубу, в якому не було б бару і барної стійки. Будь-який заклад - від недорогого фастфуду, до елітного ресторану, і стриптиз-клубу - має свій бар, і відповідно, барну стійку. Біля стійки, майже кожен день, як правило, знаходяться декілька відвідувачів. В цілому, в більшості випадків, барна стійка є своєрідною візитною карткою, обличчям закладу. Навіть якщо в ресторані великий зал, і гість йде в конкретному напрямку певного столу, барна стійка притягує його увагу, і навіть підсвідомо формує імідж закладу.

Види барних стійок

Звичайно, для будь-якого типу закладу оптимально, щоб барна стійка була гарна, була якісно зроблена. По можливості, щоб вона була нестандартною. Здавалося б, зараз нестандартну барну стійку придумати вже неможливо - є маса рішень, практично для будь-якого закладу. Але точно також, в більшості закладів барні стійки схожі. Отже, які барні стійки можуть бути незвичними і привабливими для відвідувача?

За формою, або конфігурацією стійки можуть бути:

 1. Прямими - найпоширеніший варіант, зважаючи на свою невисоку вартість.
 2. Закритими квадратними - варіант для закладів з великим залом.
 3. Круглими - в плані така барна стійка нагадує сектор із закругленою фронтальною частиною - ці стійки найбільш рідкісні в вітчизняних ресторанах.
 4. Нестандартних форм - наприклад, буквою "V", в цьому випадку, дві частини барної стійки виходять зі стіни, і на стику утворюють кут близько 50-70 градусів.

Нестандартних форм барних стійок може бути дуже багато, тому їх перераховувати немає сенсу.

Зрозуміло, що якщо стоїть мета зробити заклад таким, що запам’ятовується, вибирають, як правило, стійку нестандартної форми і дизайну, хоча, в плані габаритів, основну визначальну роль все ж відіграє розмір приміщення. У плані іміджу закладу все просто - звичайна барна стійка ніяк не притягатиме увагу відвідувача, в той час як нестандартна, зі своїми особливостями, барна стійка виділить заклад серед інших, і швидко запам'ятається гостем.

Барна стійка може сприйматися відвідувачем як само собою зрозуміла частина інтер'єру, а може привертати увагу і справляти приємне враження

Якщо ж габарити приміщення не дозволяють поставити барну стійку нестандартної форми, можна і звичайну барну стійку зробити яскравою, привабливою і такою, що запам'ятовується. Є кілька варіантів оформлення барної стійки.

Види оформлення барної стійки

По-перше, варто відзначити використання світлодіодного освітлення. Світлодіодне освітлення суттєво змінює зовнішній вигляд стійки. Більш того, воно дозволить барній стійці, стати в якійсь мірі ще одним джерелом світла в затемненому приміщенні. Звичайно, тут потрібно розуміти, що світлодіодне освітлення буває різним, і при виборі його, потрібно ретельно все обміркувати.

Всього є 4 основні види світлодіодного освітлення:

 1. Тепле
 2. Холодне
 3. М'яке
 4. Яскраве

І в залежності від того, яке ви оберете, зміниться атмосфера всього залу.

По-друге, можна використовувати різного роду різьбу і декор. Втілити ідею, це вже завдання компанії що виготовляє барну стійку, але придумати, який ви хочете декор, доведеться вам. В крайньому випадку, можна звернутися до дизайнера. Наприклад, для інтер’єру в класичному стилі, непоганим варіантом буде виступаючий з фасаду стійки візерунок, або будь які фігури в старовинному стилі (якщо звичайно, концепція закладу дозволяє такий стиль). Тільки в даному випадку, потрібно пам'ятати, що висота виступу не повинна бути занадто великою, щоб не впиратися в коліна відвідувача, який сидить за стійкою.

Найбільш цікавою ідеєю є використання акваріума. Стійка з акваріумом в корпусі, гарантовано приверне увагу всіх гостей, і навіть зіграє чималу роль в популярності закладу. Але тут потрібно зробити декілька зауважень:

 1. Перше: акваріуми використовуються в основному в стійках Reception. Це може бути в готелях, або рідше, в офісах. Але в ресторанах такі рішення майже не зустрічаються. По суті, для ресторану, це дуже велика рідкість, перш за все тому, що акваріум важко буде побачити через сидячих біля стійки відвідувачів.
 2. Друге. Кожна барна стійка має свою задню робочу частину, де розміщуються полиці для барного обладнання, склянок, посуду, інгредієнтів для коктейлів і т.д. Приймаючи рішення про барну стійку з акваріумом всередині, про всі зручності для персоналу, в більшості випадків доведеться забути.

Проте, таке рішення може стати не просто прикрасою інтер'єру, а головною родзинкою всього ресторану або нічного клубу.

Види стільниць для барної стійки

Зараз, найчастіше використовуються стільниці зі штучного каменю (акрил). Разом з тим, відповідь на питання про те, яка стільниця буде найбільш доречною, часто криється в типі самого закладу. Для ресторану, це може бути дерево або штучний камінь, але для пивного пабу в силу специфіки закладу, оптимальним варіантом буде тільки дерево. Стільниці з плити ДСП зараз рідко використовуються в закладах HoReCa. І навіть недорогі заклади середнього класу, все-таки, вибирають стільницю з дерева, оскільки вона більш міцна, та моє більш дорогий вигляд.

В цілому, плануючи в закладі бар, барній стійці потрібно приділити чимало уваги. Краще заздалегідь продумати, якої вона буде форми, як вона буде зовні виглядати, чи буде якийсь додатковий декор. Незайвим буде звернутися до дизайнера. І тоді, ви зможете отримати ідеальну барну стійку, яка прекрасно доповнить заклад, і прикрасить весь інтер'єр.

Зв'язатися з нами