1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Організація літньої тераси в ресторані

У багатьох ресторанах підготовку до літа починають навесні або наприкінці зими. На період теплої пори року в ресторанах передбачена літня тераса. Не секрет: влітку можливість випити кави, пообідати на свіжому повітрі часто привертає більше відвідувачів, ніж добре обставлений закритий зал. Нерідко досвідчені ресторатори, відкриваючи заклад, спочатку підбирають місце, що має можливість облаштування літнього майданчика під відкритим небом. Дане місце, безумовно, аналогічно решті закладу потребує хорошої меблювання. Але на відміну від закритого приміщення, меблі для літньої тераси повинні мати певні характеристики.

 1. Види меблів, допустимі на літній терасі
 2. Матеріал для виготовлення меблів
 3. Особливості літнього майданчика на даху будівлі
  1. Криті та відкриті тераси
 4. Нестандартні рішення для майданчика на свіжому повітрі

Види меблів, допустимі на літній терасі

В першу чергу потрібно визначитися з тим, які види меблів можуть перебувати на літній терасі. Говорячи про заклади сегменту HoReCa, це стільці, столи, лавки, зрідка комоди, покликані пожвавити, розбавити інтер'єр. Важливо: корпусні меблі для літнього відкритого майданчика повинні оброблятися вологостійким лаком. Замовляючи вищезгадані меблі, бажано узгодити даний нюанс заздалегідь. М'які дивани на свіжому повітрі ставлять рідше. Пояснюється це відомими ризиками: оббивка дивана може погано відреагувати на підвищену вологість в разі дощу. Втім, замовляючи дивани за індивідуальним проектом, існує можливість заздалегідь обговорити його оббивний матеріал, наповнювач, матеріал корпусу. Існує варіант використання вологостійкого вінілу, або якісного захисту шкіри, що легко переносить вологу атмосферу навіть в осінній період, коли дощі йдуть особливо часто.

Корпусні меблі повинні захищатися від вологості вологостійким лаком

Потрібно пам'ятати: дивани краще тримати подалі від прямих сонячних променів. Незалежно від матеріалу використаного для оббивки (перетяжки) м'якого дивана, він має властивість вицвітати на сонці. З метою збереження первозданного вигляду, краще ставити виріб в місці, оздобленому навісом. Поставити його необхідно безпосередньо під навісом. Досить цікавим варіантом є використання сучасного критого дивану своєрідної форми, що віддалено нагадує капсулу. Такі моделі в сфері HoReCa використовуються рідко, відповідно, дане рішення вже несе потенційну можливість зацікавити відвідувачів. Маючи своєрідний «дах», він уже багато в чому захищений від попадання крапель дощу. Правда, подібні вироби в більшості випадків, коштують недешево.

В цілому, на відкритій веранді часто використовуються:

 • Столи
 • Стільці
 • Комоди
 • Барні стійки

М'які меблі допускаються, але з певними обмеженнями.

Матеріал для виготовлення меблів

Меблі для тераси ресторану виготовляються з різних матеріалів. Швидше, принципове значення може мати технологія виробництва. Зокрема, матеріалами, що використовуються у виробництві меблевих виробів для відкритих терас, можуть бути:

 • Дерево
 • Скло
 • Пластик
 • Метал

Відразу необхідно визначити – чи допускаються дерев'яні меблеві вироби? Безперечно, допускаються. Зараз існують ефективні варіанти захисту деревини від вологи. Зокрема спеціальне просочення, або захисний вологостійкий лак. Просочування деревини використовується, ще при підготовці матеріалу до використання. Але вологостійкий лак може забезпечити справді сильний захист. Безумовно, це не стосується м'якої частини сидіння на стільцях. Але стільниці на столах, плюс, барні стійки або комоди, обробка вологостійким лаком, дозволяє надійно захистити. У багатьох ресторанах, коли починається злива, в першу чергу в приміщення заносять стільці з м'яким сидінням. Для великогабаритних речей що важко перенести, передбачена просто захисна плівка, що дозволяє швидко їх накрити. Правда, вищевказані способи захисту відносяться переважно до місць, які не мають будь-якого навісу, та застосовуються рідко.

Обробка вологостійким лаком дозволить встановити на відкритому майданчику вироби з масиву натурального дерева

У стільницях на столах допускається скло. Пластик може використовуватися в інших виробах. Металеві елементи теж можуть використовуватися. В принципі, жорстких обмежень в даному випадку немає. Для оптимізації простору на літньому майданчику, його меблюють переважно так:

 • Столи, посадочні місця – можуть перебувати на незахищеній ділянці
 • Барна стійка, важкі дивани – розміщуються на ділянці з навісом

Звичайно, варто врахувати ймовірність розміщення частини посадочних місць в тіні під навісом. Погода влітку буває дуже спекотною, а далеко не всім відвідувачам ресторану комфортно перебувати під палючими променями сонця.

Особливості літнього майданчика на даху будівлі

Зараз ресторани преміум класу, що розташовані на верхніх поверхах готелів або бізнес-центрів, часто відкривають літні тераси на дахах будівель під відкритим небом. Відвідувачів дане рішення цікавить в першу чергу тим, що звідти відкривається прекрасна панорама. Але з організаційної точки зору, відкриті тераси досить складні. Відносно предметів меблів, складністю є відсутність захисту від дощу. Підвищена вологість повітря в даному випадку не критична, захист від вологої атмосфери ми розглянули вище. У разі безпосередньо дощу потреба захисту від води, при відсутності будь-якого навісу, виражена особливо гостро.

Масивні дивани на відкритих майданчиках використовуються рідко

Найчастіше керуючі і адміністратори ресторанів стежать за тим, щоб співробітники мали можливість в разі дощу швидко занести основні предмети, схильні до псування від води. Або корпусні меблі від початку замовляються у виробника, що має можливість забезпечити відповідний рівень їх захисту. Потрібно враховувати, що дивани з тканинним покриттям в таких місцях практично не використовуються. По-перше, навіть диван, оббитий вологостійким міцним матеріалом, доведеться довго сушити, в разі намокання під дощем. По-друге, вже говорилося – краще уникати потрапляння прямих сонячних променів на покриття крісел і диванів. І головне – з огляду на габарити, вагу навіть невеликого дивана, перенести виріб в зал в разі початку дощу, вельми складно. Найчастіше використовуються ротангові столи і крісла, або, виготовлені з легких порід деревини (напр. береза). Говорячи про ротангові вироби, потрібно зауважити – використовувані там тканинні подушки, підкладки, на відміну від покриття диванів, легко стираються і висушуються.

Оптимальним варіантом для літнього відкритого майданчика, є меблі, захищені вологостійкими засобами

Непоганим варіантом захисту є парасольки, що накривають стіл з посадочними місцями. Це захистить від невеликих опадів, але не від проливного дощу. Літній майданчик на свіжому повітрі - досить цікаве рішення, проте складне в реалізації.

Криті та відкриті тераси.

Якщо майданчики без навісу мають ряд жорстких обмежень по меблюванню, тераси критого типу є повною їм протилежністю. Основна перевага критого літнього майданчика: можливість використовувати м'які дивани, крісла. Комфорт гостей закладу істотно вище. Веранда що знаходиться повністю під навісом, позбавляє ресторан від багатьох складнощів. Столи, стільці, що виготовляються для розміщення в захищених від дощів місцях, досить просто захистити вологостійким лаком при виготовленні. Звичайно, необхідно передбачити невелику відстань між крайніми столами і вулицею, це помітно легше, ніж проектувати/забезпечувати роботу відкритого майданчика. В цілому, перераховуючи основні відмінності критого майданчика від тераси, що знаходиться на даху будівлі, виділимо нижченаведені переваги:

 • Можливість використання м'яких диванів, крісел
 • Відсутність необхідності вносити стільці в приміщення під час дощу
 • Можливість забезпечити більшу кількість посадочних місць
 • Термін окупності критої тераси часто менше

Крім вищесказаного слід зазначити, що крита, захищена від дощів тераса, нерідко має окремий бар, що знаходиться безпосередньо на ній. Відповідно, барна стійка в даному випадку, часто виготовляється з масиву дерева – досить захисту від вологи, який використовується при виробництві столів.

Нестандартні рішення для майданчика на свіжому повітрі.

Як відомо, тераса в ресторані не тільки надає відвідувачам можливість милуватися відкритою панорамою. Поставивши вазони з рослинами, що істотно прикрашають інтер'єр майданчика, адміністрація закладу поліпшить його імідж в очах багатьох відвідувачів. Вазони для рослин, виготовлені з дерева, доцільно замовляти одночасно з меблями, і найчастіше, є можливість замовити їх виготовлення у виробника ресторанних меблів. Вазони для рослин не відносяться безпосередньо до предметів меблів, але роблячи велике замовлення, існує ймовірність заощадити бюджет за рахунок знижок що нададуть більшість виробників. В даному випадку мова йде про можливість облаштування літнього майданчика за допомогою флори, витративши безпосередньо на вазони меншу суму, ніж замовляючи їх окремо.

Підійшовши до озеленення креативно, можна поєднати меблі з підставками для вазонів. Зокрема, непоганим варіантом є використання рослин в центрі столів в якості декору. Існує можливість за допомогою рослин надати абсолютно новий вид барній стійці. Найбільшою складністю в даному випадку є необхідність правильно підібрати квіти, що легко переносять спекотний і вологий клімат. Але будь-який флорист легко вирішить цю задачу. При відкритті закладу, ресторатори часто користуються послугами дизайнерів інтер'єрів. Запросити флориста є цілком логічним рішенням. З огляду на те, наскільки позитивно подібні рішення змінюють імідж ресторану, сприйняття його відвідувачами, це того варте. Також можуть існувати додаткові рішення. Дизайнери, що розробляють зовнішній вигляд тераси, зможуть запропонувати кілька варіантів декору. Необхідно просто заздалегідь розглянути можливості реалізації запропонованих рішень.

Зв'язатися з нами