1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Якою повинна бути стійка реєстрації в готелі?

У кожному готелі є стійка реєстрації. Рецепція, це перше, що бачить кожен відвідувач готелю, тому багато в чому можна сказати, що хороший готель починається з рецепції. Особливістю даного елементу інтер'єру є те, що для будь-якого холу – чи то маленький заклад, або великий п'ятизірковий готель – стійка реєстрації повинна бути зроблена під замовлення. Для цього є кілька вагомих причин:

 1. Габарити приміщення в кожному готелі різні.
 2. Зовнішній вигляд, дизайн, повинен відповідати загальному стилю готелю.
 3. Практично не існує виробників, у яких виготовлення стійок ресепшн було б поставлено на потік. Якщо ж такого виробника все-таки вдасться знайти, якість його продукції буде під великим питанням.

Що таке стійка рецепції для відвідувача? Коли гість вперше потрапляє до готелю, він вже розраховує побачити той клас обслуговування, який встиг уявити по дорозі з аеропорту. Оскільки в номер відвідувач потрапляє не відразу, першим місцем, яке складе його враження про готель, є хол, та зона реєстрації. І ось тут дуже важливо, щоб реальна картина повністю відповідала (а краще навіть перевершувала) очікуванням гостя.

Зважаючи на це, стійка рецепції повинна бути виконана з урахуванням стилю готелю, вона повинна бути розташована таким чином, щоб всім гостям було зручно, і при цьому, вона не повинна займати багато місця в самому холі. Для цього, краще звернутися до професійних дизайнерів, отримати креслення і дизайн проект, а вже після цього, замовляти виготовлення стійки за ескізами.

Якщо говорити про те, які матеріали використовуються для подібних замовлень, то тут краще не економити. Вибір матеріалів у виробників зараз досить великий:

Масив дерева що використовується для корпусу:

 1. Дуб
 2. Ясень
 3. Вільха
 4. Горіх і т.д.

Для стільниці:

 1. Штучний камінь
 2. Натуральний камінь - кварцит, граніт, мармур, і т.д.

Дерево для стільниці в стійці ресепшн в готелях практично не використовується.

Цілком логічно, що замовнику можуть бути запропоновані кілька варіантів матеріалів, з відповідно різною вартістю. Виробники, які працюють «на замовлення», часто можуть запропонувати 2-4 варіанти матеріалів. На цьому етапі економія просто недоцільна. Оскільки, як уже було зазначено, стійка реєстрації є в певному сенсі, обличчям готелю, краще буде збільшити бюджет для цих інвестицій, і замовляти її виготовлення з натуральних матеріалів: масив дерева, натуральний камінь (хоча в деяких випадках, штучний камінь за своїми характеристиками може бути краще). В цілому, при замовленні стійки реєстрації потрібно просто пам'ятати про те, що даний елемент інтер'єру відіграє вкрай високу роль в сприйнятті готелю її відвідувачами.

Зв'язатися з нами