1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

  • Цех металозварювання
  • Фарбувальну камеру
  • Приміщення для різки
  • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Меблі преміум класу, які вони?

Коли мова заходить про меблі преміум класу, багато хто вважає, що це меблі, яка виготовляється виключно вручну, з використанням дерева цінних порід. Якщо з другою частиною твердження ще можна погодитися, то перша частина, насправді не є непорушною істиною. Меблі, що виготовляються під замовлення, з урахуванням всіх вимог замовника, і нерідко по персональному дизайн-проекту, часто виготовляється одноразово, не маючи при цьому серійного рішення. Ручна робота досить дорога, а ті, хто може дозволити собі придбання меблів такого класу, як правило, звикли рахувати гроші. Втім, справедливості заради, слід зазначити, що окремі елементи таких меблів як раз можуть бути результатом ручної роботи. Але це скоріше, мова про окремі елементи декору або обробки. Основний же корпус, частіше виготовляється стандартно, і відрізняється від звичайних меблів в першу чергу, високоякісним натуральним матеріалом, і ексклюзивним виконанням в плані дизайну.

У меблів преміум класу, ручна робота використовується, як правило, для елементів декору та оздоблення

Те ж саме стосується і м'яких меблів - тут основну роль грає якість наповнювача і оббивного матеріалу (як правило, натуральна шкіра, або дорога тканина). В цілому, якщо провести градацію меблів за вартістю, то ми будемо мати наступне:

  1. Стандартні меблі – звичайне серійне виробництво.
  2. Дорогі меблі – меблі, в виготовленні якої використовуються натуральні матеріали, але яка теж може бути серійної.
  3. Меблі преміум класу – зроблені переважно з дорогих матеріалів, найчастіше мають авторський дизайн.
  4. Ексклюзивні меблі – виготовлені виключно на замовлення, з урахуванням всіх побажань замовника і виходячи з його індивідуальних вимог. Декор, дизайн і функціональність таких меблів повністю відповідають побажанням клієнта. Виготовляється з урахуванням всіх габаритів приміщення.
  5. Меблі ручної роботи – найбільш дорогий різновид меблів. Має всі переваги ексклюзивних меблів преміум класу, але частіше за все, через високу вартість, вручну виготовляються негабаритні речі – тумби, комоди, столи.

Звичайно, більшість ресторанів собі замовляє меблі не такі дорогі. Що стосується сегменту HoReCa, то тут, ексклюзивні меблі з дерева екзотичних порід частіше замовляється все ж таки в п'ятизіркові готелі для номерів класу «люкс» і «представницькі апартаменти». Це продиктовано, по-перше, специфікою планувань готелів, а по-друге тим, меблі для готелю, особливо для представницьких номерів відіграють ще й певну іміджеву роль.

Меблі преміум класу передбачають також, використання фурнітури і комплектуючих відповідного рівня (як правило, це виробник Blum). Якщо говорити про висувні полиці комоду або тумби, то там будуть використані доводчики, механізми Push-Up, а якщо говорити про верхні полиці високих шаф, то для того, щоб полегшити закриття полки, буде використаний механізм з електроприводом (закриття дверцята шляхом натискання на кнопку).

Говорячи про породи деревини, які використовуються для таких виробів, потрібно згадати дуб, черешню, різні породи червоного дерева, каліфорнійський дуб. Для обробки і декору може використовуватися лимонне дерево або корінь горіха (з огляду на свою вкрай високу вартість, корінь горіха в переважній більшості випадків призначений для декорування).

Якщо ж меблі виконані в стилі модерн або хай-тек, в їх виготовленні, крім усього іншого, часто використовується скло або акрил. Ці матеріали можуть надати меблям яскравий футуристичний вигляд, звичайно, за умови грамотного дизайну.

Ексклюзивні меблі повинні виготовлятися на замовлення, з урахуванням всіх вимог замовника

В цілому, ексклюзивні та дорогі меблі, виготовляються в переважній більшості випадків на замовлення. Незалежно від того, в якому стилі буде реалізовано рішення, чи буде це класика або модерн, незалежно від того, які матеріали будуть використані для виготовлення меблів, ексклюзивні меблі повинні бути виготовлені виключно на замовлення, з урахуванням всіх вимог замовника по комфортності та дизайну. Також, основною відмінністю таких меблів, є її детально продумана функціональність, яка відповідає індивідуальним вимогам замовника.

Зв'язатися з нами