1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

  • Цех металозварювання
  • Фарбувальну камеру
  • Приміщення для різки
  • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Чому меблі в ресторані важливі

Кожен керівник ресторану хоче, щоб його заклад приносив гарний прибуток. Але для того, щоб заклад був популярним серед своєї цільової аудиторії, потрібно щоб ціни в меню відповідали якості сервісу. І тут слід розуміти, що є два основних шляхи, по яких можна піти:

  1. Зниження цін, щоб пропозиція була конкурентоспроможною.
  2. Підвищення рівня сервісу для того, щоб ціни були обґрунтовані.

Перший варіант розглядати не будемо, оскільки він може бути доречним лише для невеликих закладів середнього цінового сегмента. Якщо ж говорити про ресторани класу преміум, то тут є цілий ряд факторів. Одним з найбільш важливих ціноутворюючих факторів є інтер'єр залу. У цьому контексті варто зауважити, що меблі грають істотну роль у формуванні інтер'єру.

Якими можуть бути меблі для ресторану? Це можуть бути як традиційно столи, стільці і дивани, так і досить специфічні речі – барна стійка, винна шафа і т.д. Якщо заклад має свою яскраво виражену концепцію, меблі найкраще замовляти теж в одному стилі. Правда, потрібно визнати, що ознака «концептуальності» притаманна більшою мірою ресторанам середнього і трохи вище середнього сегмента. Але так чи інакше, якісні меблі, є досить сильним ціноутворюючим фактором для закладу.

Серед елітних ресторанів нечасто можна зустріти заклади, які мають тільки одну яскраво виражену ідею і повністю прив'язані виключно до неї. У цьому випадку, проте, меблі краще теж замовляти за індивідуальним проектом, щоправда, більше уваги буде приділено матеріалів, використовуваних для виробництва, і загальній колірній гаммі. У дорогих закладах меблі, як правило, з масиву натурального дерева. А якщо говорити про VIP-зали ресторану, то тут можна також зустріти і меблі з екзотичних порід дерева. Це зайвий раз підтверджує те, що дорогі меблі дозволяють вивести заклад в більш високу цінову категорію.

Коли готовий план приміщення із зазначенням місця розташування бару, вже потрібно замовляти виготовлення барной стійки

Одним з найважливіших елементів інтер'єру ресторану, а нерідко і взагалі найважливішим, є барна стійка. Це місце, біля якого проводять час багато гостей закладу, завдяки вітрині з яскравими напоями на стіні за стійкою, сюди притягуються погляди відвідувачів, плюс, сама по собі барна стійка займає чималу частину залу. Тому, їй повинно бути відведено достатньо уваги ще на стадії проектування ресторану. По суті, коли готовий план приміщення із зазначенням місця розташування бару, вже потрібно замовляти виготовлення барной стійки. У цьому випадку, замовник матиме достатній часовий проміжок, щоб прийняти рішення щодо дизайну фасадної частини і конфігурації барної стійки.

В цілому, резюмуючи все вищесказане, можна зазначити, що якість і дизайн меблів, особливо барної стійки для закладу, є одним з показників його класу. А про рівень ресторану найчастіше говорить саме його інтер'єр.

Зв'язатися з нами