1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

  • Цех металозварювання
  • Фарбувальну камеру
  • Приміщення для різки
  • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Якими меблями облаштовують паби?

Сегмент HoReCa включає в себе ряд різних закладів – ресторани, готелі, нічні клуби, бари, закусочні. Одним з найбільш популярних місць такого роду є паб. Маючи чітко виражену концепцію, даний заклад помітно відрізняється, перш за все тим, що в пабі неможливо відійти від загальноприйнятого формату. Паб – заклад суто пивне, що накладає певні обмеження. Меню сучасних пабів конкуруючи нерідко різноманітністю страв з меню ресторанів, сформовано відповідно до специфіки, концепції закладу. Те ж стосується і меблювання приміщення. У будь-якому пабі панує певна атмосфера, сформована найчастіше внутрішньою обстановкою приміщення. Спробуємо розібратися в найбільш важливих аспектах вибору меблевих виробів для пабів.

Основне про меблі

Перше, що потрібно знати – меблі для пабів виготовляються переважно з масиву дерева. Найчастіше, це дуб. Крім дуба існують варіанти – ясен, бук, зрідка горіх – переважно дерево. Це стосується барної стійки, стільців, столів. Передбачаючи певну стилізацію інтер'єру, декор з великою часткою ймовірності, виконується з дерева. Друга важлива особливість: стиль інтер'єру пабу не повинен відрізнятися зайвою вигадливістю. У давні часи, паби були лише своєрідними точками затишку невеликих міст. Даний заклад любить простоту. Зрозуміти, які меблі для пабу є оптимальними, легко – досить просто уявити англійську пивну середини 19 століття. Спробуємо підвести своєрідний підсумок: в пабі меблі передбачаються переважно з натурального дерева.

Барна стійка в пабі

Барна стійка в пабі, як уже згадувалося, робиться з масиву дерева. В даному випадку, навіть маючи відповідний бюджет, від стільниці зі штучного каменю краще відмовитися, для більш повної автентичності. Фасадна частина барної стійки аналогічно – не припускає будь-якого складного декору. Безумовно, допускається нескладне художнє різьблення. Різьба не повинна сильно кидатися в очі, надмірно привертаючи увагу відвідувачів. Відносно різних підсвічувань і скляних елементів – їх в ідеалі не повинно бути зовсім. Дані речі властиві нічним клубам. Відмінності пабу і нічного клубу занадто відчутні, щоб допускати подібного роду рішення.

Барна стійка в пабі повинна відповідати основному нескладного стилю інтер'єру

Те ж саме стосується і модної нині м'якої обшивки барної стійки. У пабі подібне рішення недоречно, існує ризик зіпсувати стилістику закладу. Щодо кольорової гами зауважимо – барні стійки більшості пабів виконані в темних, стриманих тонах. Ігнорувати цю тенденцію не рекомендується.

Посадочні місця для відвідувачів

У пабах нерідко ставляться лавки. Говорячи про довгий стіл біля стіни, дерев'яна лава, стилізована під пивний заклад початку минулого століття, цілком доречна. Хоча, сьогодні від подібних рішень закладу відмовляються, вибираючи більшу кількість столів з 3-4 посадочними місцями.

Винятком є паб, який транслює футбольні матчі подібно спорт-бару. Під час футбольних чемпіонатів, відвідування даного закладу передбачається великою дружною компанією. В даному випадку довгий стіл, який передбачає безліч посадкових місць (стіл біля стіни з довгою лавою), є оптимальним варіантом.

Резюме

У пабі особливо важливо замовляючи меблі, визначитися з місцем розташування елементів в основному залі (барна стійка, столи, стільці). В даному випадку, дизайнер розробить детальний проект, і при необхідності меблі виготовляються вже за затвердженими ескізами. Це істотно збільшує шанси реалізації в закладі хорошого інтер'єру, плюс, меблі, виконані за індивідуальним проектом, ідеально доповнюватимуть загальну атмосферу.

Зв'язатися з нами