1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Особливості меблів для нічних клубів

Нічний клуб має особливості, що істотно відрізняють його від ресторанів, барів. Тут часто, представлені розваги, характерні безпосередньо для даного місця – дискотека, караоке. Разом з тим, з огляду на специфіку даного закладу, меблі для нічного клубу суттєво відрізняються від меблів для інших закладів HoReCa сегмента. Відмінності можуть бути найрізноманітніші, але в першу чергу вони стосуються дизайну.

 1. Дивани
 2. Столи
 3. Барна стійка
 4. Рецепція

Дивани

В першу чергу потрібно відзначити: нічні клуби оснащені диванами частіше, ніж ресторани або кафе. Нерідко зустрічається такий варіант розміщення меблів, коли представлений стіл, і круглий диван, що дозволяє комфортно розмістити 3-4 гостей. Дане місце передбачає довге проведення часу, меблі повинна забезпечувати максимально комфортні умови для гостей. Велику роль відіграє наповнювач дивана. Коли замовник замовляє м'які меблі для нічного клубу, повинні обговорюватися основні деталі:

 • Дизайн
 • Габарити
 • Матеріал обшивки
 • Матеріал наповнення

Необхідно узгодити вище перелічені нюанси заздалегідь, щоб виготовлені дивани повною мірою відповідали вимогам замовника, дизайну основної концепції приміщення. Форм-фактори диванів зустрічаються найрізноманітніші:

 • Радіусні (півмісяць)
 • Круглі, острівні
 • Овальні

Що стосується матеріалу обшивки дивана, заклади HoReCa в переважній більшості випадків використовують дивани, що покриті вінілом, шкірою. Це продиктовано легкістю догляду – в разі забруднення, бруд легко витирається з поверхні відповідними працівниками. Тканинні покриття зустрічаються в HoReCa рідко, і притаманні переважно закладам преміум сегменту. Форма дивана залежить переважно від необхідного відвідувачам кола огляду. Необхідність помістити меблі в певну гостьову зону, створити індивідуальні посадочні місця для невеликої компанії 3-4 чоловік, передбачає вибір напівкруглої моделі, загнутої всередину. В даному випадку столик ставиться по центру. Якщо стоїть завдання забезпечити максимально вільний центр приміщення (актуально в диско-барі) дивани вибираються прямі, встановлюються уздовж стіни. Умовний поділ посадочних місць різних груп відвідувачів реалізується спеціальними перегородками, хоча вищевказане рішення зустрічається досить рідко.

Якщо заклад має досить високий статус, імідж передбачає багату обстановку, можуть використовуватися круглі, острівні моделі м'яких меблів. Використання круглих об'єктів вимагає ретельного планування приміщення, опрацювання двох-трьох варіантів розміщення меблів: в стандартному прямокутному залі круглий диван часто недоречний.

Столи

Столи можуть істотно вплинути на сприйняття гостями всього закладу. У вітчизняних закладах найчастіше стоять звичайні стандартні столи. Відмінності видно лише в їх формах і габаритах. Для закладу преміум класу цілком непоганим варіантом є замовити виготовлення нестандартних столів. Стандартний прямокутний стіл, який має скляну вставку по центру, або м'яке, неяскраве підсвічування стільниці, виглядає зазвичай цікавіше. Подібні рішення часто недоцільні для ресторану, пабу. У нічному клубі, з огляду на суто розважальну специфіку, вищеописані дизайнерські рішення, це досить поширений варіант декору столів.

Говорячи безпосередньо про форму столів, крім стандартних прямокутних і круглих, в українських диско-клубах зустрічаються овальні столи. Це досить рідкісне явище, але, в залежності від передбаченої форми посадочних місць залу, столи овальної форми нерідко є вдалим рішенням.

У разі наявності невеликого концерт-холу, зокрема, для виступу зірок естради та шоу-бізнесу, розстановка столів здійснюється в певному порядку. І в даному випадку, найбільш часто використовуваних варіантом є круглі столи.

Барна стійка

Особливістю нічного клубу є ймовірність наявності декількох барних стійок. Найпростіший варіант – працює кілька залів, в кожному залі представлено бар. Відповідно барна стійка теж представлена у всіх залах. Це зустрічається в розважальних комплексах, які поєднують дискотеку, лаунж-бар або караоке, і власне, ресторан. В даному випадку, найчастіше, кожен зал має окремий інтер'єр. Барна стійка повинна відповідати стилю дизайну приміщення, в якому розташована.

У великому нічному клубі допускається кілька барних стійок. Виріб повинен відповідати загальному інтер'єру залу, де його встановлено

Барні стійки для нічного клубу можуть нерідко мати м'яку фасадну частину. Можуть зустрічатися варіанти зі світлодіодним підсвічуванням, ексклюзивним декором, різними дизайнерськими особливостями. У більшості ресторанів, барна стійка перебачена в більш витриманому стилі. Тут же цілком припустимі різні нестандартні дизайнерські рішення.

Крім візуальної складової, вищезгаданий предмет інтер'єру є досить високотехнологічною спорудою. Кількість напоїв в нічному клубі і в ресторані істотно відрізняється. У цьому місці нерідко зустрічається фреш-бар, що вимагає спеціального устаткування. З огляду на те, що з робочої внутрішньої сторони повинні передбачатися полиці, шафки зберігання інгредієнтів і барного устаткування, в разі виготовлення барной стійки для нічного клубу, кількість робочих відсіків істотно вище. Відповідно, даний виріб передбачає більші витрати робочого часу на проектування. А значить, замовляти барну стійку в даному конкретному випадку слід заздалегідь – її виготовлення потребує більше витрат часу, ніж виготовлення аналогічної конструкції в ресторан.

Рецепція

Рецепція в нічних клубах зустрічається досить часто. Якщо стосовно ресторанів, стійка рецепції зустрічається переважно в найдорожчих закладах VIP класу, тут даний атрибут зустрічається значно частіше. Це цілком логічно – гостям, які приїхали відпочити, часто необхідно зняти верхній одяг. Для комфорту відвідувачів нерідко відкривають окремий гардероб, відповідним чином з'являється вищезгаданий об'єкт. Відносно рецепції, перефразовуючи відому фразу про театр і вішалку, зауважимо: нічний клуб починається з вітання відвідувачів. Відповідно, стійка рецепції має значення, порівнянне зі значенням вхідної групи.

Звичайно, в таких закладах вищезазначений виріб істотно відрізняється від стійок адміністратора в великих готелях. В першу чергу, розмірами. У другу чергу, функціональністю. Важлива роль іміджевої складової – виріб часто має справляти враження на гостей, які зайшли в приміщення, в перший момент. Особливо, кажучи про солідний заклад з високим рівнем цін. Які відмінні характеристики притаманні стійкам рецепції в підприємствах даного типу? Три основних характеристики:

 • Невеликі габарити – близько двох метрів завдовжки.
 • Передбачають робоче місце однієї людини.
 • Компактні – що не створюють перешкод проходу гостей в основний зал закладу.

Візуально дані вироби не повинні виглядати надмірно строго – гості, приходять до розважального закладу, не в офіс, не в бізнес центр. Для забезпечення ідеального дизайну рецепції, часто запрошуються дизайнери, а сам виріб після проведення необхідних замірів приміщення, готовності дизайн проекту, узгодження термінів, виготовляється на замовлення.

Зв'язатися з нами