1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Як підбираються меблі для готелю?

Коли мова заходить про повне забезпечення всього номерного фонду готелю необхідними меблями, дана задача нерідко містить багато складностей, які спочатку були не помітні. Звичайно, якщо готель знаходиться під управлінням великого міжнародного оператора, що має весь необхідний адмін-ресурс, великих складнощів дана задача не складе. Досвід в управлінні готелем грає велику роль в прогнозуванні найбільш ймовірних складнощів заздалегідь. Меблювання всіх номерів готелю складається з декількох ключових завдань.

 1. Загальні тези
 2. Центральна кімната (двокімнатні номери)
 3. Спальня (двокімнатні номери)
 4. Окремі позиції (однокімнатні номери)
 5. Тематичні апартаменти

Загальні тези

При забезпеченні повного номерного фонду готелю меблями, потрібно пам'ятати: номера існують різних категорій. У будь-якому готелі – середнього класу або величезньому п'ятизірковому готелі - представлені категорії стандарт, люкс, бізнес-клас. У великих готелях додатково представлені номери категорії «Представницькі апартаменти», або ексклюзивні тематичні номери. Для кімнат кожної категорії меблі повинні бути відповідними. Якщо в суперлюксі стоять меблі аналогічні стандартній кімнаті економ-класу даного готелю, це безглуздо виглядає, істотно ускладнюючи формування правильної цінової політики. Чим найчастіше забезпечують готелі? Це можуть бути:

 • Дивани
 • Ліжка
 • Письмові столи
 • Журнальні столики
 • Крісла
 • Пуфи
 • Шафи
 • Стільці

Перед реалізацією дизайну інтер'єру житлового номера, потрібно визначитися з його стилістикою. В цьому випадку оптимально скористатися послугами професійного дизайнера. Стандартні меблі, що зійшли з конвеєра великої меблевої фабрики, не годяться для великого готелю – вони лише свідчать про низький клас закладу, не кажучи вже, що з їх допомогою неможливо створити неповторну атмосферу. З цієї причини меблі для кращих готелів замовляються переважно за індивідуальним проектом. Зробити єдине замовлення схожих меблів для всього номерного фонду неможливо ще й через серйозні відмінності в плануваннях готельних номерів.

Меблі для номерів готелю різних категорій відрізняються декількома параметрами. Перш за все, відмінності криються в дизайні. У серйозному готелі не поставлять в номери «Стандарт» неякісні меблі, однак, за ціною вони істотно відрізнятимуться від представлених в президентському люксі. Меблювання є визначальним критерієм комфортності проживання в номері, основною складовою частиною інтер'єру. Це головні ціноутворюючі фактори готельного бізнесу. Якщо в категорії «Стандарт» цілком допускаються меблі з ДСП, в люксі доцільними є вироби з масиву дерева. У готелі, клас якого відповідає 5 зіркам за міжнародною класифікацією, від меблів з ДСП краще відмовитися навіть для стандартних номерів.

Меблі для готелю, крім хорошого дизайну, повинні мати високі показники міцності, надійності і комфортності для гостей

Потрібно розуміти: багато що залежить від типу самих меблів. Якщо взяти вбудовану шафу, нерідко навіть в серйозних готелях, в житлових номерах високого класу, задня стінка шафи виконана з ДСП. Економічно недоцільно робити з дерева задню частину вбудованих меблів – відвідувач не побачить, на зовнішній вигляд інтер'єру вона не вплине. (Справедливості заради, зауважимо – ДСП буває різний. Говорячи про марку Cleaf, вироби з даного матеріалу досить дорогі, та цілком можуть прикрасити інтер'єр класу «Люкс». Правда, меблі з ДСП Cleaf, через високу вартість, рідко зустрічаються в закладах HoReCa.).

Центральна кімната номера

Якщо номер двокімнатний, у великій центральній кімнаті може знаходитись письмовий стіл, диван, крісла. Допускається невеликий скляний журнальний столик. Хоча, потрібно визнати, гості рідко користуються безпосередньо журнальним столиком, але в якості предмета інтер'єру, в люксових апартаментах він доречний.

Також в головній кімнаті можуть розташовуватися крісла, дивани. М'які дивани в більшості готелів представлені або в холі, або в номерах високого класу. Житлові кімнати середнього класу, як правило, не мають великої головної кімнати. Для економії місця, в даній категорії великогабаритний диван часто не передбачений.

Якщо в головній кімнаті представницьких апартаментів передбачений бар, доцільно замовити виготовлення барной стійки. Дані позиції, звичайно, робляться виключно під замовлення, після проведення необхідних замірів габаритів приміщення, узгодження дизайну, матеріалів.

Спальня в готельному номері

Меблювання основної кімнати проживання гостей, досить важливе завдання. Тут потрібно, щоб, по-перше, меблі були максимально комфортними, по-друге, відповідали за дизайном концепції решти житлового приміщення. Тумби повинні виготовлятися з аналогічних матеріалів, використовуваних для виготовлення ліжка. Фурнітура використовується високого класу, з хорошими показниками надійності. У номерах молодят, (представлені в багатьох готелях), доцільно замовити виготовлення ексклюзивної ліжка у вигляді серця, або моделі з балдахіном. Для збагачення інтер'єру в спальнях ставиться комод, хоча в готелях дана меблева одиниця зустрічається нечасто.

Окремі позиції (для однокімнатних номерів)

У більшості випадків, номери в готелях однокімнатні. Навіть у великих п'ятизіркових готелях, апартаменти представницького класу здебільшого, відрізняються дизайном інтер'єру, комфортністю, загальною площею, але не кількістю кімнат. Забезпечуючи меблями велику кімнату, потрібно попередньо чітко опрацювати концепцію номера. У тематичних готельних апартаментах, меблі виготовляються певного дизайну, враховуючи стилістичні особливості. Що формує інтер'єр великого однокімнатного номеру?

 • Диван, софа
 • Крісло, пуфи
 • Ліжко
 • Комод, тумби
 • Стіл (письмовий або журнальний)

А також, предмети інтер'єру, які не відносяться до меблів, але замовляються одночасно з ними:

 • Дзеркала
 • Лампи, світильники
 • Декоративні вази
 • Настінні панелі

Перераховані вироби повинні відповідати початковій концепції кімнати, стилю, створеного дизайнером інтер'єру і затвердженим в дизайн проекті. Тому замовляються вони часто у одного підрядника, щоб забезпечити максимальну відповідність, схожість забарвлення, дизайну. У таких кімнатах нерідко зустрічаються дорогі дизайнерські меблі для готелів. Зазвичай меблі даного класу є рідкістю в закладах сегменту HoReCa.

Тематичні апартаменти

Для тематичних номерів, що мають яскраво виражену концепцію, меблі найчастіше розробляються дизайнерами, що брали участь в розробці стилістики інтер'єру даної кімнати. Або ж, виробнича компанія, що займається комплектацією даного об'єкта меблями, надає свого дизайнера для підготовки концепції, дизайну та ескізу кожного виду меблів. У концептуальних апартаментах цілком можуть зустрічатися нестандартні позиції: бар з вбудованим акваріумом, ліжко зі світлодіодним підсвічуванням. Також, якщо планування апартаментів передбачає дану можливість, в кімнаті може знаходитися круглої форми диван. Іншими словами, будь-які креативні рішення, вкрай рідко зустрічаються в стандартних номерах готелю, і розраховані переважно на хол або лобі готелю, цілком реально побачити в тематичних апартаментах.

В цілому ж, готельні меблі виготовляються переважно на замовлення, і повинні від початку мати підвищену міцність і надійність.

Зв'язатися з нами