1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Як підбираються меблі для невеликого кафе?

Не секрет, що ресторани існують різних категорій. У ресторанному бізнесі частіше виділяють заклади середнього класу, елітні ресторани, і невеликі демократичні кафе. Але в даному випадку, влучний вислів, що розмір не має значення. І якщо заклад маленький, не можна будувати гіпотези про невисокий рівень цін. Хоча, в більшості випадків, ціни закладів даного типу дійсно нижче цін ресторану преміум сегменту, але обумовлена дана тенденція об'єктивними факторами – площа невеликого кафе істотно менше, а значить, щомісячні витрати на оплату електроенергії, водопостачання, інших комунальних послуг помітно нижче. Не кажучи вже про відсутність необхідності платити зарплату безлічі офіціантів, адміністраторів залу, хостес. Це нерідко дозволяє тримати ціни на рівні відносно невисокому.

Найчастіше, невеличкі заклади мають сформоване коло постійних відвідувачів. Щоб кафе або ресторанчик змогли протриматися перший час, до моменту появи постійних відвідувачів, нерідко використовуються цікаві кроки. По-перше, такі заклади часто мають певну стилістичну концепцію, що викликає інтерес гостей. Це знаходить відображення в меню, інтер'єрі, оформленні стін. По-друге, нерідко випускаються дисконтні картки «постійних клієнтів». Дисконтні картки можуть видаватися відвідувачам, які вчинили замовлення на велику суму, але найчастіше, просто видаються більшості відвідувачів в певний часовий період.

 1. Загальні відомості
 2. Барні стійки в невеликому кафе
 3. М'які меблі

Загальні відомості

Меблі в кафе досить важливі. Головною помилкою є твердження, що меблі в маленьке кафе закуповується виключно економ класу. У реальності, замовляючи ресторанні меблі для закладу даного формату, увага найчастіше приділяється трьом речам:

 • Надійність, довговічність
 • Якість матеріалів
 • Дизайн

Як видно, дизайну і загальній стилістиці виробів, значення надається. З огляду на те, що в числі невеликих кафе представлено чимало концептуальних закладів, меблі часто потрібні ексклюзивні, що виконані в певному стилі, відповідно до дизайну інтер'єру. Виникає важливе завдання – меблі повинні бути досить надійними, витримувати навантаження, властиві громадським приміщенням (як відомо, в громадських приміщеннях HoReCa сегмента навантаження на стільці істотно вище, ніж удома), одночасно, візуально повинні відображати концепцію закладу. Існує друга важлива деталь. У невеличких закладах часто потрібно створити відчуття домашнього затишку. Тому в даному випадку, матеріал виготовлення меблів, їх дизайн, часто є ключовими факторами прийняття рішення. Нерідко такі вироби можуть мати вартість, що помітно перевищує середній клас.

Барні стійки в невеликому кафе

Барні стійки в маленьких закладах, часто відрізняються особливою увагою до деталей оформлення. В даному випадку можна порівняти їх з архітектурними формами – великі хмарочоси є звичайними конструкціями без особливого зовнішнього декору, а маленькі будиночки, котеджі часто мають приємні фасади, прикрашені різноманітними способами. Аналогічно, барні стійки невеликих кафе, можуть нерідко мати нестандартні дизайнерські фасади. Увага приділяється дрібним деталям, різьбі, фрезеруванні окремих елементів – це досить часте явище для таких місць. Звичайно, дане твердження стосується концептуальних ресторанів, або цінового сегмента вище середнього. Матеріалом, з яких виготовляються барні стійки для маленьких приміщень, є переважно дерево (або фанера плюс шпон). Породи деревини найчастіше:

 • Ясень
 • Дуб
 • Бук
 • Сосна

Найдешевший варіант, в даному випадку сосна. Але коли стоїть завдання заощадити, перевага частіше віддається фанері. Фанера має високі показники міцності на відміну від масиву сосни (сосна м'яка деревина). Шпонована фанера, має візуально ефект практично будь-якої породи деревини. Варто пам'ятати, що тонування також може надати виробу потрібний відтінок. Тонування часто використовується при виготовленні меблів для пабів.

Барна стійка в невеликому кафе нерідко має гарний ексклюзивний дизайн

Просто замовити барну стійку для концептуального закладу не вийде – необхідно обумовити всі вимоги до дизайну. Найчастіше, дані вироби замовляються за консультаційної підтримки дизайнера, або, весь об'єкт просто передається на авторський нагляд дизайн студії, яка розробила дизайн проект.

М'які меблі

М'які меблі в закладах даного класу зустрічаються вкрай рідко. Це продиктовано банально габаритами середньостатистичного дивана, і розмірами приміщення. Якщо говорити про дійсно невеличке кафе, максимум, що можливо, це встановити 1-2 дивана. Більша кількість – просто забиратиме вільне місце. Замість великогабаритних диванів в невеликих приміщеннях використовуються банкетки для ресторанів. Ці предмети меблів компактні, легше переміщаються в разі перестановки, плюс, вони несильно звужують проходи для гостей, дозволяючи пересуватися по залу досить комфортно. Правда, такі речі, в більшості випадків, робляться індивідуально під замовлення, після необхідних замірів безпосередньо в приміщенні.

З огляду на габаритів, дивани в маленьких кафе зустрічаються вкрай рідко

Матеріалом покриття м'якої частини на банкетках, є, як правило, тканина. Найчастіше в сегменті HoReCa тканинні покриття використовуються рідко, через більш складний догляд за ними. Але в невеликому кафе, подібні рішення зустрічаються помітно частіше. Корпус банкеток виготовляється з різних матеріалів, в залежності від класу закладу і свого дизайну, від ДСП до масиву дуба, горіха. Правда, останнє відноситься вже скоріше до найдорожчого сегменту закладів. Відносно безпосередньо видів тканини, що використовуються в якості покриття в даному випадку, це нерідко:

 • Шенілл
 • Флок
 • Жакард
 • Велюр

Догляд за такими виробами звичайно, складніше, ніж за м'якими меблями зі шкіряною оббивкою. Але існують ситуації, коли дизайн проект передбачає відповідний стиль інтер'єру, і варіант з тканинної оббивкою є єдиним можливим, оптимальним. Головне, в даному випадку, вдало підібрати тканину. Окремі види тканин мають досить високі показники стійкості до вигорання на сонячному світлі. Якщо банкетки знаходяться під прямими сонячними променями, врахувати заздалегідь подібні властивості матеріалу вкрай важливо.

В цілому, заклад невеликого формату цілком може обставлятися ексклюзивними меблями. Це стосується концептуальних кафе, невеликих барів, пабів. Нерідко, маленькі затишні заклади, що мають добре продуманий гарний інтер'єр, по популярності можуть не поступатися великим ресторанам центральній частині міста.

Зв'язатися з нами