1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

  • Цех металозварювання
  • Фарбувальну камеру
  • Приміщення для різки
  • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Меблі для готелю

У більшості випадків, меблі для номерів готелю виготовляється під замовлення. Звичайно, це залежить від категорії готелю, але як показує практика, ставити в номерах стандартні меблі можуть хіба що готелі класу дві зірки і нижче. Навіть тризіркові невеликі готелі, оснащені меблями, яка була виготовлена за індивідуальним замовленням. Не кажучи вже про великі чотири- і п'ятизіркові готелі, що належать до відомих міжнародних мереж (наприклад, Radisson, Hyatt, Intercontinental або Ritz). Причин, чому оптимальним варіантом буде замовляти виготовлення меблів за індивідуальними ескізами, є декілька. Найважливіші з них, це:

  1. Специфіка планувань номерів
  2. Унікальність інтер'єру номера
  3. Відповідність фірмовому стилю готелю

Специфіка планувань готельних номерів

Незважаючи на те, що такі замовні меблі для номерів готелю буде помітно дорожче звичайних серійних моделей, подібний підхід має під собою логічне обґрунтування. По-перше, не існує готелів зі однаковими стандартними габаритами приміщень номерів. Зважаючи на це, меблі, які за своїми габаритами будуть вдало підходити до одного номера, можуть бути абсолютно незручними для іншого номера. По-друге, номери в готелі представлені різних категорій. Меблі, які будуть актуальні для номера класу «Стандарт» навряд чи підійдуть для «Представницьких апартаментів». А оскільки великі виробники серійних меблів, роблять, як правило, меблі одного класу, замовляти її в різних компаніях буде дорожче.

В різних готелях немає однакових планувань номерів. Тому меблі для готелів виготовляються на замовлення.

Унікальність інтер'єру готельних номерів

Крім цього, звичайно, є і фактор інтер'єру номера і дизайну меблів. Більшою мірою це твердження вірне для тематичних номерів. Такі номери, які мають свою яскраво виражену концепцію, зустрічаються не у всіх готелях, але разом з тим, підбір меблів для такого номера завдання не з простих. І в цьому випадку, вирішити проблему можна виключно заздалегідь замовивши виготовлення меблів за ескізами. Але навіть для номерів, які не мають індивідуальної стилістичної концепції, в певних випадках можуть знадобитися ексклюзивні меблі. Чи варто говорити про те, що якщо номер найвищої категорії передбачає наявність свого бару, або барної стійки, такі речі теж виготовляються виключно під замовлення? Тому в багатьох готелях меблі для номерів всіх категорій, частіше за все, виготовлені за індивідуальнім замовленням.

Фірмовий стиль готелю

Такі предмети меблів, як дивани, пуфи і ліжка, досить сильно впливають на сприйняття інтер'єру номера. Нерідкі випадки, коли подушка пуфа, або спинка м'якого крісла містить зображення логотипу готелю. Подібні ходи вже говорять про те, що ці меблі були виготовлені на замовлення. Більш того, нерідко навіть дизайн меблів спеціально розроблявся дизайнерами готелю, або професійними дизайн-студіями. Тому цілком логічно, що після того, як готовий дизайн-проект і візуалізація майбутніх номерів, адміністрація готелю буде шукати компанію, що робить меблі для готелів на замовлення, віддаючи перевагу невеликим виробникам, які мають чітку спеціалізацію.

В цілому ж, меблі для готелів, традиційно відрізняються більшою надійністю, і більш детально продуманим дизайном. І від правильного рішення (купувати готову серійну меблі, або робити на замовлення) залежить комфорт в номерах, і як наслідок, відношення відвідувачів до готелю.

Зв'язатися з нами