1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Як відкриваються елітні ресторани

У сегменті HoReCa ресторани бувають різних цінових категорій. І кажучи про ресторанних меблів, безумовно, її якість часто відповідає рівню самого закладу. Ресторани середнього цінового сегмента, що переважають на ринку, переважно, обставляють зали хорошою надійної меблями серійного виробництва. Але в ресторанах преміум класу справа йде трохи інакше. Тут важливо абсолютно все – від детально продуманого інтер'єру залу, до уніформи офіціантів, оформлення меню. Безумовно, меблям, як суттєвій складовій інтер'єру, приділяється чимала увага.

 1. Меблі для залу
 2. Зовнішній вигляд санвузла
 3. Організаційна частина

Меблі для залу

У закладах преміум класу, меблі повинні повністю відповідати наданим вимогам. Укладаючи договір з виробником, обов'язково узгоджуються матеріали, які плануються до використання у виготовленні продукції, її дизайн, характеристики зносостійкості. Важливо дотримання первісного дизайн проекту. Ресторани преміум сегменту нерідко використовують меблі з масиву натурального дерева. Виготовлення даних меблів передбачає використання різних порід дерева. Найбільш часто використовуваними породами є:

 • Дуб
 • Ясень
 • Черешня
 • Вільха
 • Горіх

З недорогих сортів деревини, допускається використання сосни, бука. Сосна, будучи м'якою породою дерева, використовується переважно в виробах, які не піддаються регулярним сильним навантаженням. Отже, даний матеріал не можна назвати універсально оптимальним. Втім, з огляду на, маленький відсоток економії, перевага в більшості випадків віддається вище переліченим породам деревини.

Крім турбот про дизайн та якість меблів, слід пам'ятати – відвідувачі ресторану повинні мати можливість комфортно пересуватися по залу. Зокрема, це стосується ширини проходів між столами. Елітні, дорогі меблі нерідко бувають трохи більше в габаритах. Відповідно, щоб відвідувачі мали змогу комфортно пройти до столиків, інтервал між предметами повинен відповідати певним нормам. Звичайно, керуючий закладом визначає ці норми самостійно. Але в більшості ресторанів вважається, що відстань, що є достатньою для вільного проходження між столами двох осіб, є оптимальною. Для закладу преміум сегменту, даний показник часто більше.

В елітному закладі щільність розміщення посадочних місць повинна бути відносно невисокою

Нерідко ресторатори і ТОП-менеджмент закладів дотримуються політики, що в елітному закладі, посадочні місця не повинні щільно заповнювати залу. У більшості випадків, це твердження відповідає дійсності. В середньому, щільність заповнення зали закладу преміум класу посадочними місцями, на 30-40% менше.

Зовнішній вигляд санвузла

Також варто згадати про санвузол. Про рівень закладу багато говорить якість реалізації санвузла. В даному випадку чистота і регулярне прибирання – речі, що мають виконуватись за замовчуванням. Але оформлення санвузла, сантехніка, двері – мають відповідати рівню оформлення інтер'єру головної зали. Двері санвузла, що виготовлені з масиву дерева, якісно оброблені і мають гарну фасадну частину, є оптимальним варіантом.

Що стосується безпосередньо дверей, їх для ресторану рідко роблять під замовлення. У більшості випадків, це підібрані по каталогам провідних виробників готові рішення. У разі нестандартної ширини дверних прорізів, економічної недоцільності перепланування приміщення, має сенс замовити виготовлення дверей. В даному випадку, необхідно приділити увагу зовнішньому вигляду, матеріалу, що використовується для виготовлення. Двері, безумовно, повинні відповідати стилю оформлення інших приміщень. Банальна істина: в ресторан, встановлювати дерев'яні двері, що непокриті лаком, і мають дизайн, що більшою мірою підходить пабу, безглуздо. Навіть якщо двері виготовлені з дорогої деревини.

Організаційна частина

Крім самих меблів, увага приділяється багатьом нюансам. Зокрема, розробляється дизайн оформлення меню. Для цих цілей залучаються професійні дизайнери, які детально продумуватимуть всю концепцію: тип паперу для друку меню, підбір шрифтів, стиль верстки. Найчастіше меню має тверду обкладинку. Її зовнішній вигляд розробляється найчастіше цими ж дизайнерами. Крім зовнішнього вигляду, стилю оформлення меню, увага приділяється формі офіціантів та інших працівників закладу.

Красивий інтер'єр залу ресторану важливий, але відвідувачі сюди приходять їсти. Це проста істина, часто повторювана досвідченими рестораторами. Крім гарної обгортки, важливо мати гідну начинку. А це вже залежить від вдало складеного меню, його різноманітності, продуманості. Формуванням меню займаються безпосередньо ТОП-менеджери. Іноді орієнтуючись на досвід шеф-кухаря професіонала. Приділивши увагу всім деталям, починаючи від асортименту страв в меню, закінчуючи дизайном меблів, можна досягти максимального успіху закладу.

Зв'язатися з нами