1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

  • Цех металозварювання
  • Фарбувальну камеру
  • Приміщення для різки
  • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Що таке дизайнерські меблі?

Гарні меблі здавна цінувалися. Кожен, хто обставляє свій будинок, намагається купити меблі, по-перше, які добре організують робочий простір, по-друге, що мають гарний дизайн, стильні, надійні. Може скластися враження, що ідеалу не існує. Або меблювання кімнати надійне і якісне, або стильне і красиве. Насправді це помилка. Дизайнерські меблі цілком можуть поєднувати всі необхідні якості:

  • Стильність, гарний дизайн
  • Надійність, довговічність
  • Комфортність
  • Практичність

Недарма дизайнерські рішення найчастіше є найбільш дорогими меблями. Їх вартість цілком обґрунтована успішним поєднанням всіх перерахованих вище якостей. Такі вироби цінуються в першу чергу зовнішнім виглядом. Але споживчі характеристики повинні бути теж досить переконливими. В іншому випадку просто пропадає практичний сенс. Умовно можна виділити два види дизайнерських меблів – що просто мають новаторський нестандартний дизайн, але не практичні, і меблі, що мають ексклюзивний авторський дизайн, що є одночасно зручними у використанні, комфортними. У першому випадку, практичної цінності немає.

Комфортність і ергономічність в практичному використанні відрізняє якісні дизайнерські меблі від музейного експоната

За великим рахунком, основним завданням дизайнера розробника є дати комфортність, економію простору, недосяжну в стандартних меблевих рішеннях, одночасно наділивши предмет ексклюзивним дизайном. Завдяки поєднанню відомих характеристик, вироби даного класу коштують значно дорожче звичайних. Вироби, які мають виключно красивий дизайн, нестандартний зовнішній вигляд, але абсолютно непридатні до практичного використання, мають цінність виключно в якості підтвердження майстерності дизайнера.

У числі різних видів дизайнерських меблевих виробів зустрічаються найрізноманітніші зразки – журнальні столики, крісла, дивани, стільці, комоди, шафи. Зараз часто дизайнерські меблі асоціюються з ультрасучасним, футуристичним дизайном. Якісні дизайнерські меблі високого класу відповідають вимогам по ергономіці, зручності використання, комфортності. Найчастіше, подібні речі виготовляються на замовлення. В даному випадку немає сенсу говорити про широке серійне виробництво – меблі даного класу виключно ексклюзивні. Паралельно існує дещо інший підхід – запуск в мале серійне виробництво. В даному випадку, продукція виготовляється в малій кількості, але, завдяки перевагам серійного виробництва, частина виробничих витрат зменшується, відповідно, вироби стають більш доступними за ціною.

Складність креативних меблів полягає в труднощі підбору зразків, що ідеально поєднуватимуться в межах одного приміщення, інтер'єру. В інтер'єрі такі дивани або столи, безумовно, виглядають ефектно, але гармонійно скомпонувати об'єкти різних колекцій, часто задача важка. У сегменті HoReCa дизайнерські меблі використовується вкрай рідко, переважно, в закладах преміум сегменту. Далеко не всі керівники ресторанів, готелів готові вкладати кошти в подібні рішення. Нестандартний дизайн частіше поширений в інших об'єктах інтер'єру: стійка реєстрації гостей в готелі, барна стійка в ресторані. До речі, замовляючи стійку рецепції, замовники нерідко звертаються в дизайн-бюро, для дійсно креативного рішення, що ідеально сформує основу інтер'єру. Це свідчить, що для великогабаритних речей, дизайнерські ексклюзивні рішення частіше затребувані в сегменті HoReCa, ніж для диванів, крісел, столів. Також, нестандартні моделі зустрічаються серед диванів для лаунж-бару. Лаунж-бар нерідко є іміджевим закладом при великому готелі, ресторані, нічному клубі. Тому в даному випадку, дизайнерські дивани можуть бути вкрай ефективним іміджевим фактором.

В цілому, дизайнерські меблі є унікальним поєднанням мистецтва і практичних характеристик, які формують її вартість. Ексклюзивний, стильний зовнішній вигляд, комфортність, ергономічність, є головними, найбільш вагомими ціноутворюючими факторами в даному випадку.

Зв'язатися з нами