1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

М'які меблі в HoReCa

Майже кожен заклад не обходиться без м'яких меблів. Сьогодні цей різновид меблів можна зустріти як в ресторанах середнього класу, так і в елітних закладах, і навіть в демократичних пабах. Не кажучи вже про те, що в багатьох готелях, в лобі барах присутні крісла і дивани підвищеної комфортності. Але не кожен диван буде доречний в будь-якому з цих закладів. Отже, що потрібно знати, замовляючи м’які меблі в лаунж-бар або ресторан?

 1. Типи диванів по формі
 2. Види диванних оббивок
 3. Наповнення диванів і їх м'якість.

Типи диванів по формі

Вибираючи м'які меблі в ресторан що відкривається або нічний клуб, потрібно врахувати те, що за формою дивани бувають декількох основних видів:

 1. Прямі
 2. Кутові
 3. Острівні
 4. П-подібні.
 5. Круглі

Обираючи такі меблі для закладу, необхідно чітко розуміти, чи будуть вони доречні в тому чи іншому місці, де їх збираються встановлювати. Для цього можна звернутися до дизайнерів, які продумають розташування меблів, і вже потім робити замовлення, маючи перед очима дизайн-проект приміщення.

Багато в чому, вибір м'яких меблів залежить від специфіки самого закладу. Для ресторану, в більшості випадків, підійдуть короткі прямі дивани, розраховані на 2 осіб. Якщо ж мова йде про нічний клуб, тут можуть бути актуальні і круглі моделі, а в деяких випадках, навіть острівні (хоча, в закладах HoReCa острівний різновид таких меблів велика рідкість). Для невеликого по площі VIP-залу для проведення банкетів, можуть бути актуальні П-подібні різновиди меблів. Тим більше, навіть за ціною, одна П-подібна модель, нерідко буде дешевше, ніж три звичайних.

Які саме дивани будуть вдалим рішенням - багато в чому залежить від типу закладу

У лаунж-барах, правила вибору меблів аналогічні. Єдина примітка – в силу специфіки закладу, в лаунж-барах замість стільців біля столів прийнято ставити м'які крісла. До речі, в цьому випадку, як ніколи підійдуть крісла із закругленою спинкою, що закривають з боків відвідувача від чужих поглядів. В іншому ж, потрібно просто враховувати, що для лаунж-барів прийнято використовувати найбільш м'які моделі.

Види диванних оббивок

У контексті оббивної тканини, потрібно сказати, що для громадських місць, якими, власне і є заклади сегменту HoReCa, необхідно вибирати диван з покриттям зі шкірозамінника або натуральної шкіри (в залежності від рівня закладу). Від оббивки з тканини краще відмовитися. Причому, якою б дорогою не була тканина, в експлуатації такі дивани будуть досить складними. Будь-яку, навіть невеличку плямочку від кави, або від соку, відмити буде складно. У той же час, оббивка зі шкірозамінника або шкіри, легко протирається вологою ганчіркою. З огляду на те, що в барі чи ресторані ймовірність плями від кави на дивані істотно зростає, цілком розумно замовляти дивани в заклад саме з такою оббивкою.

Для приміщень ресторану, краще обирати дивани, поверхня яких легко буде протиратися від бруду

Дивани з оббивкою з дорогої тканини більше підійдуть для холу якогось готелю. Інакше кажучи, де відсутній контакт з готовими стравами – сандвічами, кавою або соками. Проте, навіть в цьому випадку, потрібно врахувати: тканинна оббивки вимагає серйозного догляду.

Наповнення диванів і їх м'якість

Слід пам'ятати, що дивани бувають різної м'якості, в залежності від різновиду наповнення. У лаунж-барах дивани повинні бути найбільш м'які. Тому найкраще при замовленні буде оговорити варіант наповнювача з холофайбера або синтепуха. Звичайно, можна знайти варіант і більш м'якого наповнення, але найбільш часто використовуваними є саме синтепух і холофайбер.

Для ресторанів та закладів, які розраховані на довге проведення часу відвідувачами, звичайно, краще використовувати інше наповнення диванів. Причина проста – довго сидіти на м'якому дивані може бути утомливо. Тому, в цьому випадку частіше замовляються моделі з наповненням з поролону.

У номерах готелів, як правило, стоять дивани вище середньої м'якості, але все ж таки, не максимально м'які. Максимально м'які моделі здебільшого, розраховані для лаунж-барів, або зони ресепшн. До речі в холі готелю іноді зустрічаються і моделі круглої форми, або незвичайно довгі.

Зв'язатися з нами