1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

 • Цех металозварювання
 • Фарбувальну камеру
 • Приміщення для різки
 • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Сигарний клуб - нестандартний заклад

В Україні зараз небагато сигарних клубів. Проте, ще кілька років тому їх було відчутно більше, і на думку багатьох аналітиків, ринок HoReCa найближчим часом буде знову розвиватися в даному напрямку. Звичайно, зважаючи на свою специфіку, сигарні клуби в будь-якому випадку будуть значно менш поширені, ніж ресторани або готелі. Проте, при відкритті такого закладу, замовленню меблів теж потрібно приділити чимало уваги. Авжеж при цьому потрібно враховувати специфіку закладу. Сигарний клуб досить сильно відрізняється від інших закладів сегменту HoReCa. І для того, щоб розуміти, які меблі в сигарний клуб може знадобитися, потрібно визначитися з тим, які саме відмінні риси притаманні цьому типу закладу.

 1. Сигарний клуб, не має широкої аудиторії відвідувачів. Ключове питання тут, найчастіше не в купівельній спроможності відвідувачів, а в їх захопленні сигарами.
 2. З огляду на не дуже велику популярність сигар в нашій країні, сигарний клуб орієнтований, як правило, на іноземців і приїжджих.
 3. Вік такого закладу, є одним з його достоїнств. Чим старше сигарний клуб, тим більше його знають, і тим більше інтересу він викликає у відвідувачів.

Виходячи з цього, можна зрозуміти концепцію меблів.

 1. Загальні питання.
 2. Загальна стилістика дизайну меблів в сигарному клубі.
 3. Більярдний стіл в сигарному клубі.
 4. Х’юмідорна кімната.
 5. Шафи для зберігання алкоголю.

Загальні питання

По-перше, меблі повинні бути зроблені з масиву дерева. Як правило, використовується дуб, або червоне дерево (в декорі). Можуть, звичайно, бути і інші варіанти, але в будь-якому випадку, меблі для сигарного клубу виготовляється виключно з масиву дерева. Це стосується столів, барної стійки, комодів і тумбочок. Що стосується м'яких диванів та крісел, то тут необхідно зробити акцент на покритті натуральною шкірою. Шкіряні крісла і дивани, по суті, це класика стилю. З огляду на те, що в сигарному клубі в переважній більшості випадків використовується класичний стиль інтер'єру, м'які меблі для сигарного клубу виготовляються в стилі «англійський кабінет».

Цілком логічно, що при таких вимогах, меблі для закладу такого рівня, виготовляються виключно за індивідуальним замовленням. Меблювати приміщення клубу готовими зразками меблів не тільки важко, але навіть, досить ризиковано, тому що на ринку майже немає пропозицій, які будуть ідеально відображати суть закладу такого роду. Тому неякісним підбором меблів можна просто зіпсувати всю концепцію.

Меблі в сигарному клубі повинні відповідати статусу закладу, і своїм зовнішнім виглядом створювати відчуття достатку

Окрім цього, меблі повинні мати дорогий вид, створювати чітке відчуття Luxury стилю. У більшості з нас сигари асоціюються з заможністю і престижем. Тому відвідувач, заходячи в сигарний клуб, повинен побачити таке приміщення, яке повністю відповідає прийнятим уявленням про статок.

Загальна стилістика дизайну меблів в сигарному клубі

Відносно того, що вітчизняні сигарні клуби орієнтовані здебільшого на іноземних гостей, потрібно зауважити, що ця тенденція існувала кілька років тому. На сьогоднішній день, звичайно, ця тенденція зберігається, але вона вже не так сильно виражена, як раніше, коли сигарні клуби нерідко відкривалися біля готелів. Тому, потрібно розуміти, що для іноземця занадто вигадливі меблі в стилі «Пшонка стайл» є ознакою поганого смаку. Нехай краще столи і дивани будуть в більш стриманому стилі, але будуть ідеально складати весь інтер'єр. При замовленні меблів для сигарного клубу, не буде зайвим звернутися до дизайнерів інтер'єру, або максимально докладно домовитися про вимоги до меблів з компанією виробником.

Непоганим рішенням буде замовлення меблів в старому англійському стилі. Оскільки культура куріння сигар, у більшості з нас асоціюється з Англією 19-20 століття, подібний підхід до меблювання приміщення клубу буде вдалим. Стримані, строгі лінії і темні тони якнайкраще підійдуть для такого закладу. Але крім кольорової гамми самих меблів, потрібно, щоб вона поєднувалася з кольором стін, стель. По суті, це одна з тих причин, чому, відкриття сигарного клубу може бути не таким швидким, як хотілося б. Краще на даному етапі продумати кожен нюанс, ніж потім вносити зміни в проект.

Більярдний стіл в сигарному клубі

У сигарному клубі іноді допускається наявність більярдного столу. Звичайно, це не говорить про проведення турнірів, оскільки це не більярдна, але тут може бути свій невеликий зал з більярдним столом. У цьому випадку, оптимальним буде більярдний стіл темних тонів. Модних в наш час рішень з фарбуванням більярдного столу в білий колір, або рішень в сучасному стилі хай-тек краще уникнути. Класичний стиль любить стриманість. Тому краще буде, якщо загальна кольорова гамма інтер'єру буде виключати використання контрастних кольорів. Простіше кажучи – коли весь інтер'єр виконаний в темно коричневих тонах, наявність білого об'єкта (тим більше такого великого, як більярдний стіл), в більшості випадків буде недоречною. Не буде зайвим зображення фірмової символіки клубу на більярдному столі. Це лише підкреслить ексклюзивність цього виробу, і додатково поліпшить імідж всього закладу.

При цьому, потрібно пам'ятати, що сигарний клуб, це не більярдна. Досить буде одного столу. Звичайно, незважаючи на те, що в сигарному клубі більярдний стіл буде в більшості випадків грати роль предмета інтер'єру, він повинен бути високого рівня.

Х’юмідорна кімната

Сигарний клуб, це місце незвичайне. Тому тут можуть бути такі предмети меблів, які рідко зустрічаються в інших закладах сегменту HoReCa. Так, наприклад, варто відзначити х’юмідори. У той час, як х’юмідори в уявленні більшості з нас, це відносно невеличкі шкатулки для зберігання сигар, у випадку з великою кількістю сигар, рішенням може бути ціла шафа з системою підтримки клімату. Шафи х’юмідори, виготовляються також з масиву дерева. Вони повинні бути обладнані полицями для зберігання коробок з сигарами, причому, якщо подивитися на класичні вимоги до х’юмідору таких розмірів, то тут важливо буде навіть дотримуватися певного куту нахилу полиць і відстані між ними, щоб забезпечити збереження всіх сигар. Якщо в х’юмідорі передбачається зберігання декількох видів сигар, він повинен мати окремі секції для запобігання змішуванню ароматів. Що стосується матеріалів, з яких повинен бути зроблений х’юмідор, то це в першу чергу іспанський кедр, або червоне дерево.

Х’юмідорна шафа повинна забезпечити ідеальне збереження сигар, тому в ній важливо дотримуватися вимог навіть по відстанях між полицями, і куту нахилу кожної полиці

Безумовно, є виробники, які можуть забезпечити клуб моделями серійного виробництва. Безумовно, дизайн таких х’юмідорів буде вишуканим. Але приміщення сигарних клубів не можуть мати однакові габарити. І замість того, щоб підбирати кімнату для х’юмідорів виходячи з їх габаритів, куди більш правильно буде замовляти їх виготовлення індивідуально, виходячи вже з розмірів самої х’юмідорної кімнати.

Шафи для зберігання алкоголю

Ну і, звичайно ж, варто згадати про зберігання алкоголю. Жоден серйозний сигарний клуб не обійдеться без свого бару. Але на відміну від звичайних барів, в сигарному клубі можуть бути представлені елітні сорти коньяку і віскі, не кажучи вже про вино. Подібні речі повинні зберігатися в чітко визначених умовах. Зрозуміло, що зберігаються такі напої в кімнаті з певними показниками вологості повітря, але крім приміщення, важливо також, у чому вони зберігаються. Простіше кажучи, потрібні спеціальні винні шафи, в яких можна буде зберігати вино врожаю 1890 року, або старий віскі, без ризику втрати напоєм своїх смакових якостей. Виготовленням винних шаф, як правило, займаються виробничі компанії, які спеціалізуються на роботі з сегментом HoReCa. Тому, не зайвим буде завчасно знайти постачальника меблів для сигарного клубу, щоб до моменту його відкриття вже можна було меблювати приміщення під ключ.

В цілому ж, для того, щоб забезпечити заклад такого класу меблями, необхідно врахувати кожен нюанс, оскільки, як уже було сказано, деякі позиції можуть мати свої вимоги за матеріалами, з яких вони будуть виготовлені, і навіть вимоги по своїй геометрії. І тільки якщо врахувати всі ці нюанси, якщо виготовляти все меблеві позиції в суворій відповідності з проектом, можна забезпечити сигарний клуб дійсно якісними меблями, які будуть ефективно виконувати свою роль і доповнювати атмосферу клубу, створюючи необхідний комфорт для гостей закладу.

Зв'язатися з нами