1

Наша компанія виготовляє меблі для HoReCa з 2007 року. За 9 років діяльності виконано безліч різних робіт – від економ класу до ексклюзивних виробів Luxury сегменту. Кожен проект – це робота виключно «на замовлення». Тому клієнт на виході отримує продукцію, що найбільш повно відповідає його вимогам по ергономіці, функціональності і дизайну.

2

З 2010 року виготовляємо м'які меблі. Перші дивани та крісла виготовлялися переважно для готелів. Згодом почали виготовляти м'які дивани для лаунж-барів, ресторанів, нічних клубів, і для житлових приміщень – квартир, будинків.

3

Завдяки тому, що кожне замовлення розглядається як окремий проект, можемо виготовити вироби і для нестандартних приміщень. При необхідності, можемо меблювати приміщення "під ключ". Ми беремо на себе всі питання не тільки по виготовленню, а й по доставці та збиранню меблів безпосередньо на самому об'єкті.

4

З 2014 року починаємо працювати з приватними клієнтами. Наші співробітники мають великий досвід реалізації дизайн проектів. Неодноразово розробляли меблі по візуалізації від дизайнерів інтер'єру. Для приватних замовників нерідко меблюємо квартиру або будинок всіма типами меблів. Кваліфікація співробітників, і наявність якісної виробничої бази, дозволяють досягати потрібного результату при реалізації проектів будь-якої складності.

Gabo

Fashion Interior

VRfor
ddesign
HQ
Робота на нашому виробництві

Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням для виконання комплексних замовлень. Надійні верстати від європейських виробників перевірені часом, та дозволяють отримати на виході якісну продукцію. Співробітники компанії мають достатню кваліфікацію для виконання робіт будь-якої складності. Оскільки наш виробничий комплекс був спроектований для реалізації індивідуальних замовлень, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають по-справжньому ексклюзивне рішення, що повністю відповідає їхнім практичним потребам і вимогам по дизайну.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб в ресторані або готелі були меблі, що відповідають стилю і рівню даного закладу. Аналогічно, щоб приватний замовник отримав меблі, що повністю відображають його індивідуальність. Звертаючись до нас, клієнти отримують гарантовано якісний результат.

Свій столярний цех дозволяє нам виготовляти меблі з масиву дерева. Крім деревообробки, виробничі потужності Woodstock включають в себе:

  • Цех металозварювання
  • Фарбувальну камеру
  • Приміщення для різки
  • Кромкувальні верстати та обладнання для лазерного кромкування
Фреза у виробничому приміщенні Woodstock

Ми успішно співпрацюємо з дизайн-студіями, архітекторами і регіональними представниками. Наша компанія має досвід успішного виконання замовлень віддалено, але в разі необхідності, наші монтажники виїжджають на об'єкт в будь-яке місто України.

Працюємо по території всієї України, а також для країн ЄС.

Якщо ви хочете стати нашим дилером, пишіть на e-mail: info@woodstock.org.ua

Також можете надсилати свої контакти в месенджери, зазначені нижче. Ми завжди відкриті до діалогу.

Про компанію

Відкриваючи ресторан, які меблі обрати?

У кожному ресторані приділяється увага інтер'єру. Інтер'єр ресторану, як і обслуговування в ньому, є одним з головних ціноутворюючих факторів. Тому при відкритті ресторану, найчастіше запрошуються професійні дизайн-студії, які займаються розробкою інтер'єру майбутнього закладу. Але в тому, що стосується інтер'єру, одним з найбільш важливих факторів є меблі.

Не є таємницею, що меблі найкраще замовляти в стилі всього закладу. Звичайно, не завжди можна знайти постачальника потрібних меблів, тому оптимальним рішенням буде звернутися в компанію, основним профілем діяльності якої є виготовлення меблів на замовлення. Звичайно, це буде коштувати дорожче за серійні меблі, що зійшли з конвеєра на заводі. Але переваги замовних меблів занадто великі, щоб відмовлятися від такого рішення. По суті, це кілька основних пунктів:

  1. 1. Дизайн
  2. 2. Надійність
  3. 3. Регульована вартість
  4. 4. Габарити

Якщо говорити про дизайн, тут все гранично просто - на замовлення меблі будуть виготовлені такі, яки ідеально будуть підходити до загального інтер'єру. Простіше кажучи – стиль меблів буде повністю відповідати концепції закладу.

Надійність – це дуже важливий параметр. У ресторані меблі піддаються набагато більш інтенсивним навантаженням, ніж в будинку або в квартирі, зважаючи на велику кількість гостей майже кожен день. Тому, знос меблів в закладі буде істотно вище. Як наслідок, звичайні серійні зразки будуть швидше приходити в несправність. У той же час, стільці та столи, зроблені на замовлення, можуть бути зроблені з міцнішого матеріалу. Відповідно, термін служби таких меблів навіть в ресторані буде досить великий.

Регульована вартість, це, напевно, головна перевага меблів, що виготовляються індивідуально. Логічно, що при обговоренні деталей замовлення, можна заздалегідь зазначити такі речі, як матеріал, який буде використовуватися у виробництві, елементи декору, фурнітура. Всі ці фактори впливають на вартість кінцевого проекту. Відповідно, змінивши той чи інший параметр, замовник може отримати більш вигідну для себе ціну.

Відносно габаритів, можна сказати те, що багато ресторанів провадять політику найбільш раціонального використання вільного місця в своєму приміщенні. І оскільки досить часто дивани або столи можуть знадобитися нестандартних габаритів, цілком розумно буде замовляти виготовлення подібних речей за індивідуальним проектом.

Зважаючи на це, оптимальним рішенням для багатьох ресторанів буде оснащення приміщення меблями що зроблені по індивідуальному замовленню.

Зв'язатися з нами